Informacje prasowe


02.10.2015

W nowej promocji BLIKA do wygrania bilety do kina

Ruszyła kolejna promocja płatności mobilnych BLIK dostępnych w Aplikacji Mobilnej Banku Millennium. By otrzymać podwójne zaproszenie na dowolny seans w kinie Cinema City, wystarczy do 25 października, jak najszybciej wykonać 10 transakcji BLIKIEM.

„BLIK do zadań specjalnych” – pod tym hasłem rozpoczęła się promocja dla wszystkich klientów Banku Millennium posiadających aktywną usługę płatności mobilnych BLIK. Płacąc za zakupy lub dokonując wypłat z bankomatu BLIKIEM można otrzymać 2 bilety do dowolnego kina Cinema City. W konkursie biorą udział wszystkie płatności w sklepach, punktach usługowych i w Internecie jak również wypłaty gotówki z bankomatów na kwotę minimum 5 zł dokonane za pomocą kodu BLIK. Kody uprawniające do otrzymania biletów zostaną wysłane po zakończeniu promocji lub po wcześniejszym wyczerpaniu się puli biletów.

Bilety otrzyma 750 pierwszych uczestników konkursu.

BLIK to wygodny i bezpieczny system płatności mobilnych dostępny w aplikacjach mobilnych sześciu polskich banków: Alior Banku, Banku Millennium, Banku Zachodniego WBK, ING Banku Śląskiego, mBanku, w tym Orange Finanse oraz PKO Banku Polskiego i Inteligo. BLIKIEM można płacić za zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz wypłacać gotówkę z bankomatów bez użycia karty.

Szczegóły Promocji w Regulaminie dostępnym na www.bankmillennium.pl