Informacje prasowe


26.04.2017

W konkursie filmowym Banku Millennium do wygrania 40 000 zł

25 kwietnia ruszył konkurs filmowy pt. „Wszystko kręci się wokół ciebie”. Konkurs wyłoni i nagrodzi najlepsze filmy ukazujące, że „gdziekolwiek jesteś, cokolwiek ciekawego robisz, aplikacja mobilna Banku Millennium daje Ci wolność i możliwość korzystania w pełni z życia”. Ogłoszenie wyników 16 czerwca.

Udział w konkursie jest bardzo prosty - wystarczy zarejestrować się na stronie konkursbankmillenium.pl, a potem nakręcić i wgrać swój spot. Zarejestrowani uczestnicy mogą zgłosić dowolną liczbę filmów, pamiętając by ich długość nie przekraczała 30 sekund oraz, by znalazł się tam w formie logo lub planszy Bank Millennium (odpowiednie materiały są dostępne na stronie projektu). Na nominowane prace będzie można głosować od 16 czerwca do 3 lipca 2017 r., oceni je również jury projektu.

Pula nagród w konkursie wynosi 40 000 zł (12 000 zł za I miejsce, 8 000 zł za II miejsce i 5 000 zł za trzecie). Przewidziana jest również Nagroda Publiczności w wysokości 5 000 zł oraz 10 nominacji po 1 000 zł każda. 

Konkurs organizowany jest we współpracy z firmą Million You zajmującą się zbieraniem, łączeniem i  inspirowaniem twórczych ludzi w ramach crowdsourcingu oraz tworzeniem kreatywnej społeczności.  Million You współtworzą początkujący twórcy i profesjonaliści, którzy chętnie rozwijają swój warsztat biorąc udział w różnego typu zadaniach filmowych.

Na prace czekamy do 5 czerwca 2017 r. Pozostałe informacje o konkursie znajdują się w Regulaminie Konkursu na konkursbankmillennium.pl.  

Zapraszamy!