Informacje prasowe


12.11.2012

W konkursie „Trzy kroki do celu" do wygrania 155 000 zł

Zwycięzca konkursu „Trzy kroki do celu" otrzyma 100 000 zł na realizację marzenia uznanego przez internautów za najciekawsze. W ten sposób Bank Millennium promuje Konto Oszczędnościowe Twój Cel.

Idea konkursu „Trzy kroki do celu" jest prosta. Zadaniem uczestników jest zaprezentowanie swojego marzenia lub celu w krótkim, trzyczęściowym filmie i opublikowanie go w sekcji konkursowej kanału Banku Millennium na YouTube: www.youtube.com/bankmillennium. Kolejny krok to zachęcenie znajomych i szerokiego grona społeczności internetowej do zagłosowania na pierwszą część filmu – tylko ona będzie początkowo widoczna. Każda z kolejnych dwóch części zostanie odsłonięta w momencie, kiedy zagłosuje na nią co najmniej 250 osób. Spośród filmów cieszących się największą popularnością (odsłoniętych w całości) jury wybierze najciekawsze i między 7 a 10 grudnia 2012 r. ogłosi zwycięzców.
Nagroda główna na realizację marzenia wynosi 100 000 zł. Pula wszystkich nagród to 155 000 zł! Konkurs promujący Konto Oszczędnościowe Twój Cel już trwa. 
W skład jury wchodzą Łukasz Jakóbiak, Maciej Budzich oraz Włodek Markowicz i Karol Paciorek znani jako duet Lekko Stronniczy - popularni blogerzy, którzy dzięki determinacji zrealizowali już postawione sobie cele. 
Konto Oszczędnościowe Twój Cel dostępne jest w Banku Millennium od lipca ubiegłego roku. Zakładając je Klient definiuje cel oraz kwotę, jaką chciałby miesięcznie odkładać.  W ramach konta można zaplanować harmonogram wpłat, śledzić zaawansowanie realizacji celu i reagować na bieżący stan oszczędności. 
  
Narzędzia dostępne w ramach Konta Oszczędnościowego Twój Cel:

  • wizualizacje zaawansowania celu, w tym projekcja wpłat na przyszłość
  • kalkulator wspomagający wyliczenia
  • powiadomienia SMS o realizacji celu
  • definiowanie unikalnej nazwy i wybór grafiki ilustrującej cel
  • możliwość podzielenia się swoim celem na Facebook'u