Informacje prasowe


22.11.2022

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Użytkownicy goodie zaoszczędzili już ponad 34 miliony złotych

Platforma goodie od Banku Millennium to narzędzie, które pomaga oszczędzać na zakupach. Za jej pośrednictwem użytkownicy zrealizowali już 12 milionów transakcji na kwotę ponad 1,5 miliarda złotych i zaoszczędzili w ten sposób ponad 34 miliony złotych. Teraz mogą oszczędzać jeszcze więcej, dzięki nowej funkcji Superoferty, która umożliwia nawet 30% zwrotu wartości transakcji z popularnych sklepów internetowych.

Rosnące ceny dotykają każdego z nas. Szukamy oszczędności, kupujemy mniej lub taniej. Jednak są wydatki, które mimo wszystko ponosimy, jak na przykład żywność, sprzęt czy niezbędna odzież. I na nich też możemy zaoszczędzić, wykorzystując narzędzia, które w łatwy sposób pomagają wydawać mniej. Platforma goodie wspiera użytkowników w znalezieniu najlepszych okazji, a także gwarantuje średnio kilkuprocentowy zwrot pieniędzy od każdej transakcji wykonanej za jej pośrednictwem. Obserwujemy dynamiczny przyrost liczby użytkowników korzystających z tej możliwości, a ich wydatki przekroczyły już 1,5 miliarda złotych – powiedział Bolesław Witkowski, Kierownik Zespołu Produktów w Millennium Goodie.

W ostatnim czasie platforma goodie została wzbogacona o nową funkcję Superoferty, dzięki której użytkownicy mogą zaoszczędzić kilkukrotnie więcej niż dotychczas. Polega ona na udostępnianiu promocyjnych ofert z wyższą wartością zwrotu za zakupy w wybranych sklepach i jest dostępna dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników korzystających z goodie. Superoferty są ograniczone czasowo i systematycznie zmieniają się na kontach użytkowników. Wyjątkowo atrakcyjne są Superoferty dla nowych użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z cashbackiem w goodie. W wybranych popularnych markach mogą oni zyskać nawet do 30% zwrotu za zakupy. Superoferty obejmują zarówno sklepy spożywcze, czy drogerie, jak i te z wyposażeniem wnętrz czy sprzętem elektronicznym.

Platforma goodie to bezpłatna aplikacja mobilna i strona internetowa www.goodie.pllink otwiera się w nowym oknie, która, oprócz funkcji zwrotów za zakupy, pełni funkcję wygodnego przewodnika po sklepach stacjonarnych i internetowych. Umożliwia przeglądanie gazetek z ofertami najpopularniejszych sklepów i dyskontów. Użytkownicy mogą w ten sposób tworzyć własne listy zakupów. Goodie agreguje kupony rabatowe i informacje o zniżkach. W ramach programu cashback zapewnia zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy w blisko 800 sklepach online.

W ofercie goodie są również eKarty podarunkowe, które w wirtualnej formie, ze spersonalizowaną grafiką można przekazać jako upominek wybranej osobie. eKarta działa na zasadzie karty przedpłaconej i można nią płacić we wszystkich sklepach internetowych i stacjonarnych w Polsce, w tym nawet na stacjach benzynowych czy w restauracjach.

eKarty podarunkowe są szczególnie dobrym wyborem także dla firm, które chcą obdarować swoich pracowników (np. prezentem na Święta finansowanym ze środków ZFŚS) lub klientów (np. w ramach nagrody za zakup produktów z oferty firmy). Karta jest łatwa w dystrybucji i nie pociąga za sobą dodatkowych opłat.

Regulamin korzystania z Platformy goodie.pl dostępny jest pod linkiem: www.goodie.pl/regulaminlink otwiera się w nowym oknie