Informacje prasowe


03.02.2021

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Użytkownicy goodie cashback oszczędzili już ponad 12 mln zł

Od uruchomienia programu goodie cashback (wrzesień 2018 r.), pozwalającego na otrzymywanie zwrotu części pieniędzy wydanych w kilkuset sklepach internetowych, do końca 2020 r. za jego pośrednictwem dokonano 3,4 mln transakcji na łączną kwotę ponad 413 mln zł. Na kontach użytkowników programu naliczono już ponad 12 mln zł cashbacku.

Tylko w 4 kw. 2020 r. użytkownicy programu goodie cashback sfinalizowali ponad 1 mln transakcji (wzrost o 60% kw./kw.) o wartości blisko 137 mln zł (wzrost o 45% kw./kw.), a na ich kontach w goodie naliczono blisko 3,5 mln zł cashbacku (wzrost niemal o 50% kw./kw.).

Oprócz rekordowych wyników goodie cashback, koniec minionego roku upłynął również pod znakiem dużego zainteresowania eKartą podarunkową goodie, która doskonale sprawdziła się m.in. jako świąteczny prezent dla pracowników, idealny do bezpiecznego przekazania w czasach społecznego dystansu. Tylko w 4 kw. 2020 roku sprzedaliśmy blisko 20 tys. eKart podarunkowych goodie – mówi Wojciech Grudzień, Prezes Millennium Goodie. – W ubiegłym roku aplikacja i strona goodie zostały udostępnione w nowej odsłonie, dzięki czemu korzystanie z nich stało się jeszcze wygodniejsze. Ponad 50% użytkowników aplikacji goodie korzysta z dostępnych w niej elektronicznych wersji gazetek promocyjnych, a średnia liczba dziennych sesji w goodie w ciągu roku podwoiła się – dodaje Wojciech Grudzień.

Jak dołączyć do oszczędzających z goodie cashback? Wystarczy pobrać na swój smartfon aplikację goodie lub odwiedzić stronę www.goodie.pl/link otwiera się w nowym oknie, zarejestrować się w goodie, następnie wybrać usługę lub produkt oznaczone znaczkiem cashback, przejść do witryny sklepu danej marki przy pomocy linku na goodie i sfinalizować transakcję. W ciągu jednego dnia roboczego od zakupu, na koncie w goodie pojawi się kwota naliczonego cashbacku (od kilku do nawet kilkudziesięciu procent kwoty dokonanych zakupów), ze statusem „Oczekujący”. Status zmieni się na „Zatwierdzony” po potwierdzeniu przez sklep poprawności transakcji. Po zebraniu min. 21 zł można je przelać na dowolne konto bankowe w Polsce. Co ważne, cashback obejmuje transakcje zakupu produktów i usług zarówno w regularnych, jak i promocyjnych cenach – łączy się z innymi zniżkami dostępnymi na platformie zakupowej goodie, oferowanymi przez sklepy internetowe objęte programem oraz ze specjalnymi zniżkami przygotowanymi specjalnie dla użytkowników goodie.

Regulamin platformy goodie jest dostępny na stronie www.goodie.pl/regulaminlink otwiera się w nowym oknie. Opis działania usługi goodie cashback można znaleźć pod adresem www.goodie.pl/cashbacklink otwiera się w nowym oknie