Informacje prasowe


24.11.2016

Uterque nowym partnerem karty Millennium Impresja

Do grona partnerów karty kredytowej Millennium Impresja dołączyła hiszpańska marka modowa Uterqüe. Dzięki temu jej klienci, posiadający kartę kredytową Impresja, otrzymają zwrot 5% wartości zakupów dokonanych w Uterqüe oraz u innych partnerów karty, do 760 zł rocznie.

Uterqüe to wyrafinowana marka modowa skupiona głównie na akcesoriach, która oferuje doskonałą jakość w atrakcyjnych cenach. W jej asortymencie można znaleźć torebki, obuwie, biżuterię i starannie dobrane tekstylia oraz produkty ze skóry. Charakteryzują się one przede wszystkim wysoką jakością surowców oraz oryginalnością projektów. Miejsce ich produkcji to głównie Hiszpania oraz kraje ościenne. Pierwszy stacjonarny sklep Uterqüe w Polsce został otwarty w strefie Designer Gallery w Galerii Mokotów w Warszawie.

Impresja to karta kredytowa z „kobiecą duszą”, stworzona z myślą o kobietach. Jej posiadaczki mogą korzystać z 5% zwrotu (do 760 zł rocznie) wartości wydatków dokonanych u partnerów z grona ponad 20 wiodących marek w kategoriach: moda, obuwie, biżuteria i kosmetyki, wnętrza, dom i żywność, wolny czas i rozrywka. Zwrot odbywa się automatycznie na rachunek klienta, bez dodatkowych formalności. Program moneyback łączy się z innymi promocjami i ofertami specjalnymi, takimi jak np. cykliczna akcja rabatowa „Stylowe zakupy” czy sezonowe wyprzedaże. Posiadacze kart kredytowych Millennium Impresja mogą dodatkowo rozłożyć wydatki na Wygodne Raty spłacane w dogodnym dla siebie czasie.

Do karty Millennium Impresja dołączony jest rozbudowany pakiet assistance, obejmujący usługi domowe, medyczne, związane z obsługą samochodu, a także prowadzenie osobistego terminarza oraz concierge dla kobiet. Jest to wyjątkowy program przygotowany specjalnie dla pań i uwzględniający ich potrzeby.

Szczegóły oferty Banku Millennium dostępne są na www.bankmillennium.pl, w oddziałach banku oraz w TeleMillennium pod numerem 801 331 331.