Informacje prasowe


31.05.2011

Uproszczony proces otwierania rachunków w Millennium Biznes

Bank Millennium, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów segmentu Biznes - małych firm i osób prowadzących działalność gospodarczą - wprowadził uproszczenia w zakresie zasad otwierania rachunków bankowych.

Wprowadzone uproszczenia polegają na odstąpieniu od konieczności dostarczania zaświadczenia o nadaniu numeru REGON oraz decyzji o nadaniu numeru NIP w sytuacji, kiedy informacje o powyższych numerach identyfikacyjnych zawarte są w dokumentach rejestrowych firmy lub istnieje możliwość wyszukania tych danych w systemie REGON. Ułatwienia dotyczą zarówno Klientów prowadzących działalność gospodarczą jak i nowo zakładanych firm.
Dodatkowo, nowo zakładane firmy (funkcjonujące krócej niż rok) mogą skorzystać z oferty rachunku Konto Biznes Start, stworzonego specjalnie z myślą o tego typu przedsiębiorstwach. Przez okres 18 miesięcy od czasu otwarcia konta, Bank nie pobiera opłaty miesięcznej za prowadzenie rachunku, opłaty za korzystanie z bankowości internetowej, za wydanie i korzystanie z karty debetowej oraz opłat za przelewy krajowe wykonane poprzez system bankowości internetowej Millenet.
Opisane rozwiązania zmniejszają koszty i usprawniają proces bieżącej obsługi bankowej oraz pomagają nowo otwartemu przedsiębiorstwu sprawnie rozwijać swoją działalność.