Informacje prasowe


14.02.2005

Trzymiesięczna Millokata Zimowa w Banku Millennium

Bank Millennium wprowadza dziś 3-miesięczną Millokatę Zimową, której stałe oprocentowanie sięga 6% już przy kwocie 5000 PLN. Minimalna kwota lokaty wynosi 500 PLN. Oferta jest dostępna od dnia 14.02.2005 r.

Millokata Zimowa jest skierowana do tych wszystkich osób – zarówno obecnych, jak i przyszłych klientów Banku Millennium – które zamierzają ulokować środki na stosunkowo krótki czas, osiągając przy tym bardzo atrakcyjne zyski. Oprocentowanie lokat 3-miesięcznych w Banku Millennium jest jednym z najwyższych na rynku i wynosi teraz 6% - przy kwocie od 5000 PLN, a  5.5% - dla kwoty lokaty od 500 do 4999,99 PLN.
 
Atrakcyjnie oprocentowana Millokata to jeden z elementów zimowej oferty Banku Millennium. Obecni i przyszli klienci indywidualni w ofercie mogą znaleźć również:
 

 • Lokatę Millenet – konkurencyjnie oprocentowaną (6% 1) lokatę terminową otwieraną przez Internet, pozwalającą klientowi na samodzielny wybór terminu lokaty.
 • Lokatę SuperDuet – połączenie lokaty terminowej z funduszem, umożliwiające aktywne oszczędzanie w wybranych funduszach inwestycyjnych Millennium TFI: Millennium FIO Akcji, Millennium FIO Zrównoważony lub Millennium FIO Stabilnego Wzrostu, o oprocentowaniu w wysokości 8% 2.
  Klient decyduje w jakich proporcjach chce połączyć lokatę z funduszem: 50% lokata + 50% fundusz czy 25% lokata + 75% fundusz. Dodatkowo przy nabywaniu jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych w ramach planu Millennium Super Duet nie jest pobierana opłata manipulacyjna.
 • Indywidualne Konto Emerytalne – oszczędzanie na przyszłą emeryturę w formie bankowego rachunku oszczędnościowego lub w formie IKE opartego o fundusze inwestycyjne Millennium TFI. Oprocentowanie IKE w formie bankowego rachunku oszczędnościowego wynosi 6.5% w skali roku. Bank Millennium nie pobiera w tym przypadku opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku. Klienci, którzy skorzystają obecnie z IKE w formie opartej o fundusze inwestycyjne są zwolnieni z opłaty manipulacyjnej przy nabywaniu jednostek uczestnictwa. 
 • Kartę Kredytową Millennium VISA economic – bez opłaty za wydanie i użytkowanie karty, z atrakcyjnym oprocentowaniem 9,9% obowiązującym przez pierwsze pełne 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy, po tym okresie oprocentowanie wynosi tylko 19,9%. Karta gwarantuje kredyt wolny od odsetek do 50 dni.
 • Produkty hipoteczne - MilleKredyt DOM, MillePożyczkę Hipoteczną oraz MilleKredyt Konsolidacyjny – ofertę, która zdobyła uznanie nie tylko klientów, ale też ekspertów. Magazyn „BusinessWeek" w rankingu Portfel Roku uznał MilleKredyt DOM za najlepszy kredyt hipoteczny w 2004 r. Wysoko oceniono długi okres kredytowania (do 35 lat), możliwość kredytowania do 100% wartości nieruchomości oraz elastyczność w podejściu do źródeł uzyskiwania dochodów przez klienta.
  Aktualna promocyjna oferta kredytów hipotecznych udzielanych w złotych to: 0% prowizji, 0 zł opłaty za wycenę nieruchomości oraz bardzo atrakcyjna, obniżona marża, już od 0,75% do maksymalnie 1,25% w całym okresie kredytowania (oprocentowanie od 7.39% do 7.89%).

________________________________________

 1. Oprocentowanie stałe (w stosunku rocznym) - przy kwocie min. 500 PLN na okres 62-92 dni
 2. Oprocentowanie lokaty 3-mies. przy nabyciu jednostek uczestnictwa funduszu inwestycyjnego z podziałem środków w proporcjach 25% - lokata i 75% - fundusz inwestycyjny.