Informacje prasowe


09.02.2017

Telefonem się opłaca - promocja HCE w Banku Millennium

Od momentu wprowadzenia w Banku Millennium zbliżeniowych płatności telefonem w oparciu o technologię HCE, już prawie 25 000 klientów korzysta z wirtualnej karty płatniczej w aplikacji mobilnej banku. Teraz, płacąc zbliżeniowo, klienci mogą dodatkowo wygrać bilety do kina.

„Telefonem się opłaca” to promocja przygotowana zarówno dla klientów korzystających już z płatności telefonem, jak i tych, którzy jeszcze nie aktywowali usługi (można to zrobić w aplikacji mobilnej banku). Oprócz wygody płacenia wirtualną kartą bez potrzeby noszenia jej w portfelu, klienci mogą teraz również zdobyć bilety do sieci kin Cinema City w całej Polsce. Zasady promocji są niezwykle proste. W trakcie jej trwania wystarczy wykonać pięć transakcji mobilną kartą MasterCard za min. 10 zł każda. Pierwsze 4 000 klientów, którzy spełnią warunki otrzyma SMS-em kod uprawniający do wymiany go na bilet do kina. 

Promocja trwa do 5 marca 2017 r. lub do wyczerpania puli 4 000 kodów na bilet do kina. Szczegóły dostępne są na stronie www.bankmillennium.pl  

Telefonem z Mobilną kartą MasterCard można płacić wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe MasterCard (szeroki zasięg na całym świecie). Wystarczy odblokować i przyłożyć telefon do terminala płatniczego, tak samo jak w przypadku płatności tradycyjną kartą zbliżeniową. Przy transakcjach powyżej 50 zł konieczne jest zatwierdzenie PIN-em. Aktywacja wirtualnej karty oraz korzystanie z usługi są bezpłatne.