Informacje prasowe


08.01.2014

Szybki Limit w Banku Millennium – dodatkowa gotówka od ręki

Bank Millennium udostępnił usługę Szybkiego Limitu w koncie, z którego Klienci mogą skorzystać bez konieczności dokumentowania dochodów. Szybki Limit uruchamiany jest w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.

W ramach usługi Klienci mogą otrzymać do 2 tys. zł bez opłaty przygotowawczej oraz dodatkowych dokumentów (wystarczy dowód osobisty). Szybki Limit dostępny jest dla nowych i obecnych Klientów Banku Millennium, posiadających pozytywną historię kredytową w BIK. Mogą oni wnioskować o limit on-line za pośrednictwem systemu Millenet oraz we wszystkich placówkach Banku. Cały proces trwa zaledwie kilka minut, a środki udostępniane są na rachunku maksymalnie w ciągu 24 godzin od podpisania umowy. Podobnie jak w standardowej ofercie Limitu w koncie, Klienci mogą korzystać z Limitu przez 7 dowolnych dni w miesiącu bez odsetek.

Limit w koncie Banku Millennium to naprawdę szybka gotówka. Uprościliśmy proces do minimum i umożliwiliśmy Klientom skorzystanie z wygodnego rozwiązania właściwie od ręki. Ta często niedoceniana funkcjonalność konta jest swego rodzaju kołem ratunkowym, które Klient może wykorzystać zawsze wtedy, kiedy jest taka potrzeba, np. gdy pod koniec miesiąca brakuje kilkuset złotych na opłaty lub niezbędne zakupy. Dodatkowo, przez 7 dowolnych dni w miesiącu można korzystać z Limitu bez odsetek – mówi Wioletta Pawińska, Kierująca Wydziałem Kredytów Konsumpcyjnych w Banku Millennium.

Szybki Limit stanowi doskonałe uzupełnienie atrakcyjnej oferty Dobrego Konta i jest udzielany także w ramach procesu jego otwierania.