Informacje prasowe


30.04.2012

Szybka i łatwa pożyczka dla wybranych grup sektora publicznego

Żołnierze, Straż Graniczna i Pożarna, policjanci, nauczyciele, pracownicy Służby Celnej i Więziennej oraz osoby zatrudnione w Administracji Publicznej mogą od dziś korzystać z Pilnej pożyczki Banku Millennium na uprzywilejowanych warunkach.

Specjalna oferta Pilnej Pożyczki dedykowana jest osobom z wybranych grup sektora publicznego, które potrzebują gotówki, a jednocześnie chcą uniknąć skomplikowanych formalności. Uprzywilejowane finansowanie obejmuje kwoty do 15 000 zł. Pieniądze mogą być przeznaczone na dowolny cel. 
Z szybkiej i łatwej pożyczki mogą skorzystać służby mundurowe: Żołnierze, Straż Graniczna, Policja, Straż Pożarna, Służba Celna i Służba Więzienna; Administracja Publiczna i nauczyciele. Do rozpoczęcia procesu weryfikacji wystarczy dokument potwierdzający zatrudnienie w wybranej grupie sektora publicznego i  dowód osobisty. Powyżej kwoty 15 000 zł wymagane jest dodatkowo Zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu wypełnione przez pracodawcę.
Pilna Pożyczka dla wybranych grup sektora publicznego to:
  • niska miesięczna rata
  • elastyczny okres kredytowania nawet do 72 miesięcy
  • swobodny wybór dnia spłaty pożyczki
  • proste zasady, szybka decyzja, minimum formalności
Regulamin pożyczki dostępny jest na www.bankmillennium.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać w oddziałach Banku Millennium SA oraz TeleMillennium pod numerem telefonu 801 331 331