Informacje prasowe


05.04.2019

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Stylowe Zakupy z Bankiem Millennium i goodie wracają na wiosnę

Wyjątkowe promocje znanych marek i cenne okazje w 12 tysiącach sklepów w całej Polsce – Stylowe Zakupy wracają już 12 kwietnia! Ta popularna akcja rabatowa to 3 dni zniżek w sklepach stacjonarnych, 5 dni promocji w sklepach online i aż 9 dni obniżonych cen na usługi. Jeszcze więcej mogą zyskać osoby płacące za zakupy kartą kredytową Millennium Impresja lub Millennium Alfa (RRSO 14,19%) oraz korzystające z aplikacji zakupowej goodie.

Stylowe Zakupy są doskonałą okazją, by w atrakcyjnej cenie wymienić na wiosnę garderobę, kupić modne buty czy znaleźć efektowną biżuterię. W akcji nie brak ofert dotyczących wystroju wnętrz, produktów dla dzieci, zaproszeń na zabiegi kosmetyczne lub odwiedzin w popularnych restauracjach. Kupony rabatowe niezbędne podczas Stylowych Zakupów można znaleźć w najnowszych numerach magazynów Twój Styl (nr 4/2019, na rynku od 15 marca) oraz SHOW (nr 7/2019, na rynku od 1 kwietnia). Ta wiosenna akcja zniżkowa w sklepach stacjonarnych potrwa od 12 do 14 kwietnia, dwa dni dłużej – do 16 kwietnia – w sklepach online, a rabaty na usługi ważne są aż do 20 kwietnia br. Dodatkowe promocje takich znanych marek jak np. Circle K, Grycan, Telepizza czy FlixBus czekają na użytkowników bezpłatnej aplikacji zakupowej goodie.

Aplikacja mobilna goodie i strona internetowa www.goodie.pl to wygodny doradca zakupowy, dający szybki dostęp do informacji o zniżkach, wyprzedażach i promocjach w sklepach stacjonarnych i internetowych. Z goodie cashback można zyskać wysoki i szybki zwrot części wydatków za zakupy online. W aplikacji goodie można założyć karty stałego klienta galerii handlowych i poznawać najlepsze okazje cenowe. Aplikacja zaprasza na wydarzenia na terenie galerii, a także daje dostęp do najnowszych gazetek promocyjnych najpopularniejszych sieci. Umożliwia też głosowe wyszukiwanie produktów. Najnowszą funkcją dla użytkowników goodie jest wirtualizacja kart lojalnościowych. To sposób na wygodne przechowywanie kart stałego klienta w jednej aplikacji.

Sposobem by zyskać jeszcze więcej podczas wiosennych Stylowych Zakupów, jest opłacenie ich kartą kredytową Millennium Impresja lub Millennium Alfa. Zwrot części wydatków dokonanych tymi kartami u ich Partnerów łączy się z innymi rabatami, także tymi udzielanymi w ramach Stylowych Zakupów. Z Impresją i Alfą można zyskiwać przez cały rok, otrzymując zwrot do 5% wartości zakupów u Partnerów kart (aż do 760 zł rocznie). Partnerzy karty Impresja to ponad 20 znanych marek, m.in.: Empik, Apart, Sephora, Zara, Venezia, Deichmann, Sony czy Smyk. Partnerzy karty Alfa to m.in. Go Sport, Cinema City, Leroy Merlin, Intercars.pl i Travelplanet.pl. Właścicielka lub właściciel karty może też w łatwy sposób rozłożyć dokonane nią wydatki (w całości online lub telefonicznie) na raty i spłacić je w dogodnym dla siebie czasie.

Pełna lista sklepów objętych akcją Stylowe Zakupy oraz regulamin akcji dostępne są na stronie Organizatora promocji – Wydawnictwa Bauer Sp. z o.o.: www.styl.pl/stylowezakupy.

Przykład reprezentatywny dla kart kredytowych Millennium Impresja i Millennium Alfa:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla transakcji bezgotówkowych wynosi 14,19%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 5000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 5408,49 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu: 408,49 zł (w tym: suma opłat za obsługę karty głównej 87,89 zł, odsetki 320,60 zł), 12 miesięcznych rat równych w wysokości 450,71 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 18.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Nota prawna
Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed przyznaniem karty kredytowej; w uzasadnionych przypadkach może odmówić przyznania karty. Do karty Impresja i Alfa oferowane jest opcjonalne, odpłatne ubezpieczenie „Pakiet Assistance Impresja”/”Pakiet Assistance Alfa”. Opłaty, oprocentowanie oraz inne szczegóły zawarte są w Cenniku usług – karty kredytowe, Regulaminie kart kredytowych wydawanych przez Bank Millennium SA, Regulaminie sprzedaży premiowej karty kredytowej Millennium Visa Impresja wydawanej przez Bank Millennium SA „Moneyback”, Regulaminie sprzedaży premiowej karty kredytowej Millennium MasterCard Impresja wydawanej przez Bank Millennium SA „Moneyback”, Regulaminie sprzedaży premiowej karty kredytowej Millennium Visa Alfa wydawanej przez Bank Millennium SA „Moneyback”, Regulaminie Programu „Premia do 5% w postaci e-kuponów za zakupy w piątki i niedziele z kartą kredytową Millennium Impresja”, warunkach ubezpieczenia „Pakiet Assistance Impresja”/ „Pakiet Assistance Alfa”, Karcie produktu – Pakiet Assistance Impresja / Pakiet Assistance Alfa – dostępnych w placówkach Banku oraz na stronie www.bankmillennium.pl. Szczegóły oferty dostępne również w TeleMillennium pod numerem 801 331 331.

Informacje na temat goodie, w tym „Regulamin korzystania z Platformy goodie.pl przez użytkowników” dostępne są na stronie goodie.pl. Administratorem platformy zniżkowej goodie jest Millennium Goodie Sp. z o.o.