Informacje prasowe


26.09.2018

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Stylowe Zakupy z Bankiem Millennium i goodie – jesienne zakupy z najlepszymi rabatami

Zbliża się doskonała okazja do uzupełnienia garderoby przed jesienno-zimowym sezonem. 28 września br. rozpocznie się kolejna edycja Stylowych Zakupów, największej akcji rabatowej w Polsce, której głównym partnerem jest Bank Millennium. W jej ramach w 13 tys. sklepów ponad 400 marek w całej Polsce będzie można zrobić zakupy z bardzo atrakcyjnymi zniżkami. Jeszcze więcej mogą zyskać osoby płacące za zakupy kartą Millennium Impresja lub Millennium Alfa oraz korzystające z aplikacji zakupowej goodie.

W ramach Stylowych Zakupów, poza odzieżą i obuwiem z najnowszych kolekcji, będzie można kupować kosmetyki, biżuterię, akcesoria wnętrzarskie czy artykuły dla dzieci z bardzo korzystnymi rabatami. Stylowe Zakupy to także okazja do skorzystania ze zniżek na zabiegi w salonach fryzjerskich i spa, wizyty w restauracjach, zakupy w butikach online i wiele innych. Pełna lista sklepów objętych akcją Stylowe Zakupy oraz regulamin akcji dostępne są na stronie www.styl.pl/stylowezakupy.

Kupony uprawniające do rabatów można znaleźć w magazynach Twój STYL (nr 10/2018) oraz SHOW (nr 19/2018). Dodatkowo z aplikacją goodie można zyskać wyjątkowe zniżki, dostępne tylko dla jej użytkowników.

Kalendarz Stylowych Zakupów:

  • 28-30 września – 3 dni rabatów w sklepach stacjonarnych
  • 28 września – 2 października - 5 dni rabatów w sklepach internetowych
  • 28 września – 7 października - 10 dni rabatów na usługi

Sposobem by zyskać jeszcze więcej podczas jesiennych zakupów, jest opłacenie ich kartą Millennium Impresja lub Millennium Alfa. Zwrot części wydatków dokonanych tymi kartami u ich Partnerów łączy się z innymi rabatami, także tymi udzielanymi w ramach Stylowych Zakupów. Z Impresją i Alfą można zyskiwać przez cały rok otrzymując zwrot do 5% wartości zakupów u Partnerów karty (aż do 760 zł rocznie). Partnerzy karty Impresja to ponad 20 znanych marek, m.in.: Empik, Apart, Sephora, Zara, Venezia, Deichmann, Sony czy Smyk. Partnerzy karty Alfa to m.in. Go Sport, Cinema City, Leroy Merlin, Intercars.pl i Travelplanet.pl. Właścicielka lub właściciel karty może też w łatwy sposób rozłożyć dokonane nią wydatki (w całości online lub telefonicznie) na raty i spłacić je w dogodnym dla siebie czasie. Co ważne, osoby, które nie mają jeszcze karty kredytowej Impresja lub Alfa w Banku Millennium i złożą o nią wniosek do końca października br., już po dokonaniu jednej transakcji miesięcznie nie będą płacić miesięcznej opłaty za obsługę karty. Promocyjna oferta obowiązuje przez rok od otwarcia karty.

Doskonałym narzędziem do zaplanowania zakupów i kupowania w ulubionych sklepach z wysokimi rabatami jest platforma zakupowa goodie. Bezpłatna aplikacja mobilna i strona internetowa www.goodie.pl to wygodny, osobisty doradca zakupowy, dający szybki dostęp do informacji o zniżkach, wyprzedażach i promocjach w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Aplikacja informuje o wydarzeniach na terenie galerii handlowych i rabatach w restauracjach oraz pozwala skorzystać z wielu zniżek i promocji dostępnych tylko w goodie. Oferuje także dostęp do aktualnych gazetek promocyjnych największych sieci handlowych i umożliwia głosowe wyszukiwanie produktów. Specjalnie dla użytkowników goodie w trakcie najbliższych Stylowych Zakupów przewidziane są dodatkowe zniżki w lodziarnio-kawiarniach Grycan, kawiarniach So! Coffee i na stronie Telepizza.pl.

To jednak nie wszystko – niedawno goodie udostępniło funkcję cashback, pozwalającą na otrzymywanie zwrotu części wydatków na zakupy w sklepach online. Programem objętych jest już blisko 1000 sklepów internetowych z różnych branż, m.in. odzieżowej, technologicznej, spożywczej, wnętrzarskiej czy gastronomicznej. Sieć usługodawców współpracujących z goodie stale się poszerza. W zależności od wyboru konkretnego sklepu, można liczyć na zwrot nawet do 25% wartości transakcji. Przeważnie jego wysokość, w zależności od marki sklepu i kategorii danego produktu, wynosi od 2 do 15%. Szczegółowe informacje o programie goodie cashback i regulamin usługi można znaleźć na stronie www.goodie.pl.

Przykład reprezentatywny dla kart kredytowych Millennium Visa Alfa oraz Millennium Impresja:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,12%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 5 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 5 408,49 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu: 408,49 zł (w tym: suma opłat miesięcznych za obsługę karty kredytowej 87,89 zł, odsetki 320,60 zł), przy założeniu, że przyznany limit kredytowy zostaje wypłacony od razu w pełnej wysokości w trybie transakcji bezgotówkowej i jest spłacany w 12 miesięcznych równych ratach w wysokości 450,71 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 2.07.2018r. na reprezentatywnym przykładzie.

Nota prawna

Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed przyznaniem karty kredytowej; w uzasadnionych przypadkach może odmówić przyznania karty. Opłaty, oprocentowanie oraz inne szczegóły zawarte są w Cenniku usług – karty kredytowe, Regulaminie kart kredytowych wydawanych przez Bank Millennium SA, Regulaminie sprzedaży premiowej karty kredytowej Millennium Visa Alfa wydawanej przez Bank Millennium SA „Moneyback”, Regulaminie sprzedaży premiowej karty kredytowej Millennium Visa Impresja wydawanej przez Bank Millennium S.A. „Moneyback”, Regulaminie sprzedaży premiowej karty kredytowej Millennium MasterCard Impresja wydawanej przez Bank Millennium S.A. „Moneyback”, Regulaminie Programu „Premia do 5% w postaci e-kuponów za zakupy w piątki i niedziele z kartą kredytową Millennium Impresja” – dostępnych w placówkach Banku oraz na stronie www.bankmillennium.pl. Szczegóły oferty dostępne również w TeleMillennium pod numerem 801 331 331.

W ramach promocji „Rok udanych zakupów”, posiadacz kredytowej karty głównej (z wyłączeniem kart kredytowych Millennium MasterCard World Elite/Elite VIP), który złożył wniosek o wydanie tej karty w dniach od 3 września 2018 r. do 31 października 2018 r., może korzystać z niej na promocyjnych warunkach, tj. zostanie zwolniony z opłaty miesięcznej za jej obsługę w każdym z 12 miesięcy kalendarzowych, w którym dokonał nią minimum jedną transakcję bezgotówkową, począwszy od daty wydania Karty. Regulamin promocji jest dostępny na stronie www.bankmillennium.pl.