Informacje prasowe


07.10.2014

Stylowe zakupy z Bankiem Millennium – szansa na duże zniżki

Już w najbliższy weekend (11-12 października), w ramach akcji „Stylowe zakupy”, w wybranych sklepach w całej Polsce będzie można dokonywać zakupów ze zniżkami aż do 60%. Bank Millennium jest głównym partnerem akcji.

„Stylowe zakupy” to największa weekendowa akcja promocyjna w Polsce, cyklicznie przygotowywana przez wydawnictwo Bauer. W najnowszych numerach magazynów „Twój Styl” (nr 10/2014) oraz „Grazia” (nr 20/2014) zamieszczone są kupony, dzięki którym w weekend 11-12 października 2014 r. będzie można dokonać wybranych zakupów z bardzo wysokimi rabatami. W akcji bierze udział ponad 390 marek, tj. około 10 000 sklepów w całej Polsce, a rabaty sięgają nawet 60%. Ponadto aż przez tydzień - od 11 do 17 października br. - można skorzystać z wielu atrakcyjnych zniżek, m.in. w salonach fryzjerskich, klinikach urody, salonach SPA i restauracjach.

Klienci Banku Millennium posiadający kartę Impresja, mogą liczyć dodatkowo na zwrot nawet 5% wartości zakupów u Partnerów karty Impresja. Karta Impresja umożliwia zwrot do 5% wartości zakupów opłaconych kartą (aż do 760 zł rocznie) w ponad 1500 sklepach 24 wiodących marek, przez 365 dni w roku. Program łączy się z innymi promocjami i ofertami specjalnymi, takimi jak akcja „Stylowe zakupy”.

Partnerzy karty Impresja reprezentują najważniejsze kategorie produktów:

moda: Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho,
moda luksusowa: Baldinini, Coccinelle, Francesco Biasia, Marella, Max Mara, Pennyblack, Pollini,
obuwie: Venezia, Deichmann,
biżuteria i kosmetyki: Apart, Sephora,
wnętrza: Zara Home,
dom i żywność: Carrefour, Piotr i Paweł,
czas wolny: travelplanet.pl,
rozrywka: Empik, Sony,
dla dzieci: Smyk. 

Osoby posiadające kartę Millennium Impresja mają również możliwość skorzystania ze specjalnej oferty rocznej prenumeraty miesięcznika „Twój Styl” w promocyjnej cenie 88 zł. Aby skorzystać z promocji, wystarczy złożyć zamówienie na stronie http://prenumerata.bauer.pl, a następie autoryzować swoją kartę. Wszelkie pytania dotyczące prenumeraty można kierować do Działu Prenumeraty wydawnictwa Bauer: telefonicznie (pod nr 22 517 05 32) lub pocztą elektroniczną (na adres prenumerata@bauer.pl).