Informacje prasowe


31.03.2017

Udostępnij

 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
Startuje program „Lubię to polecam” w Banku Millennium

Bank Millennium uruchomił program rekomendacyjny „Lubię to polecam”, dzięki któremu dotychczasowi i nowi klienci banku mogą otrzymać atrakcyjne nagrody. Wystarczy polecić znajomemu założenie Konta 360° lub Konta 360° Student w Banku Millennium, aby obie strony mogły wybrać prezent spośród biletów do kina, bonu na zakupy, zwrotu części wartości wydatków kartą lub BLIKIEM czy wysoko oprocentowanej lokaty.

- Nad koncepcją programu pracowaliśmy wspólnie z naszymi klientami. Wierzymy, że warto dzielić się informacjami o produktach i usługach, z których jesteśmy zadowoleni i namawiamy do tego naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że zadowoleni klienci są najlepszymi ambasadorami banku. Teraz mogą nie tylko polecić znajomym znakomite Konto 360°, lecz wspólnie z nimi cieszyć się z atrakcyjnych nagród - mówi Przemysław Dukiel, Kierujący Wydziałem Rachunków Bieżących w Banku Millennium.

- Program jest dostępny we wszystkich kanałach kontaktu z bankiem, w tym w aplikacji mobilnej. Bank Millennium jako pierwszy bank w Polsce udostępnił klientom pełną wersję programu rekomendacyjnego w aplikacji mobilnej, z możliwością rejestracji, polecania, sprawdzania wyników, wyboru nagród itd. – mówi Ricardo Campos, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium. 

W programie „Lubię to polecam” mogą wziąć udział wszyscy klienci, którzy mają konto osobiste w Banku Millennium. Zasady są proste:

 1. Klient zapisuje się do programu (jest to możliwe aż w czterech kanałach - przez bankowość internetową Millenet, telefon, aplikację mobilną lub w placówce) i odbiera swój kod polecenia. 
 2. Zaprasza znajomego do Banku Millennium i przekazuje mu swój kod polecenia lub wysyła link z zaproszeniem. Polecanie ułatwiają mu narzędzia dostępne w Millenecie i aplikacji mobilnej, umożliwiające wysłanie SMS, emaila lub wiadomości na Facebooku.
 3. Znajomy otwiera Konto 360° lub Konto 360° Student z kodem polecenia. Może zrobić to poprzez stronę www.bankmillennium.pl/lubietopolecam lub w placówce banku.
 4. Posiadacz nowego konta w ciągu miesiąca od jego otwarcia wykonuje płatności kartą do konta lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 360 zł.

Po spełnieniu warunków programu, zarówno osoba polecająca, jak i właściciel nowo otwartego konta mogą wybrać jedną spośród czterech atrakcyjnych nagród:

 • 4 bilety do kina w sieci Multikino lub Helios,
 • bon na kwotę 80 zł do empik.com,
 • 10% premii za płatności kartą do konta lub BLIKIEM przez 3 miesiące – do 30 zł miesięcznie, łącznie nawet 90 zł,
 • oprocentowanie aż 4% w skali roku na 3-miesięcznej lokacie (kwota lokaty do 10 000 zł).

W ramach programu można polecić Bank Millennium dowolnej liczbie osób i otrzymywać kolejne nagrody - za każdym razem można wybrać inną lub taką samą. Osoba, która otworzyła konto z polecenia, również może je polecać i zyskiwać kolejne prezenty dla siebie i swoich przyjaciół. 

Co najważniejsze, nowi klienci, oprócz nagród zyskują atrakcyjne Konto 360° lub Konto 360° Student, które w łatwy sposób stają się  bezpłatne. W przypadku Konta 360° wystarczy zaksięgowanie łącznych wpływów zewnętrznych w wysokości min. 1000 zł oraz min. jednej płatności kartą lub BLIKIEM w miesiącu, natomiast przy Koncie 360° Student wystarczy tylko jedna płatność kartą lub BLIKIEM w miesiącu. Spełnienie powyższych warunków sprawia, że prowadzenie konta i karta do konta są bezpłatne, a ze wszystkich bankomatów na świecie można wypłacać gotówkę bez prowizji. Dla posiadaczy obu typów kont zawsze bezpłatne są zlecenia stałe i przelewy w złotych realizowane przez Millenet lub bankowość mobilną. Posiadacze Konta 360º mają także dostęp do ubezpieczenia assistance, bezpłatnego przez 12 miesięcy od otwarcia konta. W przypadku nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku, przez całą dobę mogą skorzystać z wizyty domowej lekarza lub pielęgniarki, a w razie zdarzenia losowego - m.in. z interwencji hydraulika czy elektryka oraz z naprawy sprzętu AGD/RTV/PC, smartfona i tabletu.

I edycja programu „Lubię to polecam” trwa od 30 marca 2017 r. do 30 marca 2018 r. Jednocześnie do 30 czerwca 2017 r. trwa piąta edycja promocji „Zyskaj 360 zł”, skierowanej do nowych klientów Banku Millennium. Osoby, które otworzą Konto 360° lub Konto 360° Student z kartą do konta, aktywują aplikację mobilną i spełnią wspomniane wyżej warunki bezpłatnego korzystania z rachunku, otrzymają zwrot w wysokości 2% płatności kartą do konta i 5% płatności BLIKIEM (do 60 zł miesięcznie, czyli aż do 360 zł w ciągu sześciu miesięcy trwania promocji). Promocje łączą się ze sobą, co oznacza, że osoba, która otworzy konto z polecenia w ramach programu „Lubię to polecam”, może zyskać dodatkowo w promocji „Zyskaj 360 zł”.

Szczegółowe informacje o programie „Lubię to polecam” oraz promocji „Zyskaj 360 zł” zawarte są w regulaminach dostępnych w placówkach banku oraz na stronie www.bankmillennium.pl.