Informacje prasowe


04.08.2005

Specjalna oferta detaliczna Banku Millennium dla Klientów bankowości hipotecznej

Kredyty i pożyczki hipoteczne Banku Millennium mają coraz więcej atutów! Począwszy od 18.07.2005 r. Klienci bankowości hipotecznej mogą skorzystać dodatkowo ze specjalnie dla nich przygotowanej oferty produktów detalicznych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach:

  • Millekonto Premium

Bank zapewnia Klientom bankowości hipotecznej bezpłatne prowadzenie rachunku bieżącego. Do rachunku Millekonto Premium wydawana jest ponadto karta Visa Electron bez opłaty za pierwszy rok użytkowania. Właściciel Millekonta Premium może także korzystać z następujących usług:

  • bezpłatny dostęp do Millenetu i TeleMillennium*)
  • bezpłatne przelewy przez internet i telefon.
  • bezpłatne wypłaty gotówki z ponad 900 bankomatów Millennium i Euronet.
  • bezpłatne zlecenia stałe, polecenia zapłaty i płatności za rachunki.
  • bezpłatne prowadzenie kont walutowych
  • odnawialna linia kredytowa bez opłat przygotowawczych

 

  • Karta kredytowa 

Składając wniosek o kredyt hipoteczny, nasi Klienci otrzymują jednocześnie decyzję o przyznaniu karty kredytowej wraz z określonym limitem (maksymalnie 5 000 PLN). Nie muszą składać dodatkowych dokumentów, aby otrzymać Kartę Kredytową Millennium Visa economic lub inną dowolnie wybraną przez siebie kartę kredytową Banku Millennium na bardzo atrakcyjnych warunkach (bez opłaty za wydanie i użytkowanie karty w pierwszym roku).
 
Warto przypomnieć, że karta kredytowa Visa economic została uznana w dwóch z trzech rankingów Rzeczpospolitej z 19.05.2005 r. za najlepszą kartę kredytową zarówno dla osób często korzystających z kredytu na karcie, jak i dla osób, które zadłużają się w karcie rzadko.
 
Karta Kredytowa Millennium Visa economic pozwala regulować zarówno codzienne płatności, jak i większe, niespodziewane wydatki. Klient sam decyduje, kiedy i w jakiej wysokości korzysta z kredytu. Okres wolny od odsetek wynosi aż 50 dni, dzięki czemu klient może swobodnie zaplanować czas spłaty salda na karcie. Minimalna kwota miesięcznej spłaty to 5% salda zadłużenia.
 
Oprocentowanie kredytu zaciągniętego na karcie Visa economic jest bardzo atrakcyjne i wynosi tylko 9,90% przez pierwsze 6 miesięcy, a potem 19,9% (oprocentowanie dla transakcji bezgotówkowych i transakcji spłaty zadłużenia karty kredytowej wydanej przez inny bank).
 
Klienci bankowości hipotecznej mogą skorzystać także z atrakcyjnej oferty depozytowej, która pozwala na gromadzenie oszczędności lub bieżące inwestowanie nadwyżek finansowych. Dla posiadaczy kredytu lub pożyczki hipotecznej środki będą oprocentowane co najmniej +1% w relacji do tabeli standardowego oprocentowania.