Informacje prasowe


09.12.2015

Rozszerzona rzeczywistość z wyjątkową ofertą Lokaty Mobilnej w Banku Millennium

Bank Millennium jako pierwszy w Polsce udostępnił klientom indywidualnym dwie nowe funkcje w Aplikacji mobilnej: technologię rozszerzonej rzeczywistości oraz obsługę funkcji 3D Touch. Dzięki pierwszemu rozwiązaniu, klienci będą mogli w prosty i zaskakujący sposób zyskać wysokie oprocentowanie (aż do 3,5% w skali roku) na Lokacie Mobilnej.

Rozszerzona rzeczywistość (Augmented reality)

Technologia rozszerzonej rzeczywistości pozwala w realnym czasie łączyć obraz świata rzeczywistego z animacją 3D i w ten sposób uzupełniać lub rozszerzać widzialną rzeczywistość. Mogą to być elementy czysto informacyjne, ale też marketingowe i promocyjne.  

Bank Millennium jako pierwszy na rynku wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości do promowania wysoko oprocentowanej lokaty oszczędnościowej. Specjalny baner na stronie internetowej banku pokazuje standardowe warunki depozytu, ale każdy klient, który skorzysta z opcji rozszerzonej rzeczywistości, zobaczy coś innego. Będzie to kilkusekundowa, zaskakująca animacja z rosnącym oprocentowaniem w prezencie. Wystarczy kliknąć, by uzyskać nawet 3,5% w skali roku na Lokacie Mobilnej. 

Z promocji w rozszerzonej rzeczywistości mogą skorzystać wszyscy posiadacze kont w Banku Millennium korzystający z nowej wersji Aplikacji mobilnej. Promocyjne oprocentowanie będzie jednym z najbardziej atrakcyjnych na rynku. 

Lokata Mobilna Oferta standardowa Oferta promocyjna +0,25% w rozszerzonej rzeczywistości
Posiadacze Konta 360° 3,25% 3,50%
Posiadacze dowolnego konta 2,75% 3,00%

 

Jak założyć Lokatę Mobilną w najnowszej wersji Aplikacji mobilnej:   

  • w menu aplikacji wybierz opcję Rozszerzona rzeczywistość  
  • nakieruj kamerę telefonu na specjalny baner umieszczony na stronie www.bankmillennium.pl 
  • po rozpoznaniu banera, telefon wyświetli specjalną animację z możliwością założenia lokaty 
  • kontynuuj udostępnioną ścieżkę i otwórz lokatę 

Technologia 3D Touch

Ekran telefonu wyposażony w technologię 3D Touch, rozpoznaje siłę nacisku i pozwala na wybór konkretnych operacji jeszcze przed otwarciem aplikacji. Aby użyć tej funkcji, wystarczy przytrzymać i lekko nacisnąć ekran smartfona. Po przyciśnięciu ikony Aplikacji mobilnej Banku Millennium otworzy się menu kontekstowe z możliwością natychmiastowego przejścia do przelewu krajowego, historii rachunku, doładowania telefonu czy nadchodzących płatności. Dodatkowo, po zalogowaniu do aplikacji i przyciśnięciu konkretnego produktu, użytkownicy mogą zobaczyć podgląd historii bez potrzeby wchodzenia w szczegóły produktu.

Technologia 3D Touch to jedna z najważniejszych innowacji ostatnich miesięcy, dzięki której zarządzanie finansami w aplikacji jest jeszcze łatwiejsze i bardziej intuicyjne. W tym momencie korzystanie z usługi 3D Touch dostępne jest dla smartfonów iPhone 6s oraz 6s Plus.