Informacje prasowe


04.04.2023

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Rozdanie nagród w wielkim finale loterii „Z kartą kredytową Visa w Banku Millennium”

Wręczenie nagrody głównej, elektrycznego samochodu Audi Q4 e-tron zakończyło loterię „Z kartą kredytową Visa w Banku Millennium”. W akcji promującej ten rodzaj płatności wzięło udział niemal 14 tysięcy klientów.

O wielkim szczęściu może mówić 25-letnia pani Martyna ze Szczecina. Korzystając ze swojej pierwszej karty kredytowej i dokonując zaledwie trzydziestu transakcji w okresie trwania promocji, wygrała nagrodę główną w loterii „Z kartą kredytową Visa w Banku Millennium”. Wyjechała z salonu elektrycznym Audi Q4 e-tron. Całkowita wartość puli nagród przewidzianych w loterii wynosiła 759 749 złotych. Inni zwycięzcy otrzymali telewizory, roboty sprzątające, ekspresy do kawy, roboty kuchenne, oczyszczacze powietrza oraz eKarty podarunkowe goodie.

- Chcieliśmy zachęcić klientów do aktywnego korzystania z kart kredytowych. Z satysfakcją odnotowaliśmy, że w loterii zarejestrowanych zostało niemal siedemset tysięcy transakcji. Cieszymy się, że taka mała rzecz jak płatność kartą może się zamienić na tak dużą i piękną rzecz jak samochód. Mamy nadzieję, że teraz płatności kartami zostaną z naszymi klientami na zawsze – mówi Szymon Kuchciak, kierujący Wydziałem Kart Płatniczych w Banku Millennium.

W loterii „Z kartą kredytową Visa w Banku Millennium” honorowane były transakcje wykonane od 23 września 2022 do 5 stycznia 2023 roku przez klientów indywidualnych z kartami kredytowymi Visa wydanymi przez Bank Millennium. Wystarczyło zarejestrować się na stronie internetowej loterii. Następnie jedna transakcja oznaczała jeden los w loterii. Łącznie zarejestrowanych zostało 673 914 transakcji. Nagrody tygodniowe oraz nagrodę główną wyłoniła maszyna losująca.

Bank Millennium udostępnia szereg metod płatności z wykorzystaniem kart, także tych zapisanych w smartfonach oraz zegarkach. W ostatnim czasie bank udostępnił korzystne przewalutowanie na wszystkich kartach. Każda transakcja rozliczona zostanie po kursie organizacji płatniczych bezpośrednio na złotówki. Bank Millennium wprowadził niedawno również nowoczesną autoryzację operacji w aplikacji mobilnej za pomocą odcisku palca lub skanu twarzy.

Więcej informacji na stronie: www.bankmillennium.pl.