Informacje prasowe


26.06.2015

Reklama TV nowej aplikacji mobilnej Banku Millennium

Bank Millennium rozpoczyna kampanię reklamową nowej aplikacji mobilnej i zachęca do udziału w promocji „Zyskaj 360 zł”. W reklamie ponownie zobaczymy Radka Kotarskiego.

Reklama telewizyjna przedstawia nową aplikację mobilną Banku Millennium stworzoną tak, by było ją łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb użytkowników. W końcu każdy z nas jest inny i ma zupełnie inne podejście do życia czy finansów. Aplikacja oferuje możliwość ustawienia własnego tła i wybranych funkcji w taki sposób, by były widoczne jeszcze przed zalogowaniem. Pozwala też definiować skróty do najczęściej wykonywanych operacji. Wiele ustawień można dowolnie zmieniać i edytować zależnie od swoich upodobań.  

W letniej promocji „Zyskaj 360 zł”, klienci którzy jeszcze nie posiadają rachunku w Banku Millennium i otworzą Konto 360° lub Konto 360°Student oraz aktywują aplikację mobilną, mogą otrzymać zwrot 2% wydatków dokonanych kartą do konta i 10% wydatków opłaconych  BLIKIEM, łącznie do 60 zł miesięcznie (360 zł w ciągu pół roku). Wystarczy… płacić za zakupy kartą lub smartfonem. 

Kampania obejmuje działania w telewizji i w Internecie. Telewizyjny spot będzie można zobaczyć  w stacjach ogólnopolskich oraz wybranych kanałach tematycznych.

Kreację przygotowała agencja Change Integrated, zakupem mediów zajął się dom mediowy Initiative Media, a za działania reklamowe w Internecie odpowiada agencja Isobar Poland.