Informacje prasowe


19.03.2019

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Przelew podatku w serwisie Twój e-PIT dostępny dla klientów Banku Millennium

Bank Millennium udostępnił możliwość opłacenia podatku bezpośrednio w serwisie Twój e-PIT. Teraz klienci, którzy mają niedopłatę podatku, mogą zrealizować przelew za pomocą systemu szybkich płatności internetowych. Bank Millennium jest jednym z pierwszych banków, które udostępniły tę możliwość.

Z usługi mogą skorzystać podatnicy, którzy zaakceptują rozliczenie podatkowe przygotowane przez urząd skarbowy. Po zalogowaniu do serwisu Twój e-PIT i zaakceptowaniu zeznania, w kolejnym oknie pojawia się opcja płatności wraz z informacją, za pośrednictwem jakiego banku można ją zrealizować. Zlecenie jest bardzo proste – wszystkie dane przelewu (dane właściwego urzędu podatkowego, kwota dopłaty, rodzaj zeznania) podstawiają się automatycznie. Wystarczy wybrać Bank Millennium, zalogować się do Millenetu, zweryfikować dane i zatwierdzić płatność.

Podatnicy mogą się zalogować do serwisu Twój e-PIT m.in. za pomocą Profilu Zaufanego. Klienci Banku Millennium mają możliwość założenia Profilu Zaufanego w serwisie bankowości internetowej Millenet.