Informacje prasowe


21.07.2022

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Promocyjna oferta pożyczki gotówkowej ze stałą ratą w Banku Millennium

Bank Millennium na wakacje przygotował ofertę promocyjną pożyczek gotówkowych dla klientów indywidualnych ze stałą ratą podczas całego okresu kredytowania. Promocja obejmuje brak prowizji za udzielenie pożyczki oraz korzystne stałe oprocentowanie 7,99% dla pożyczek z ubezpieczeniem lub 8,99% dla pożyczek bez ubezpieczenia.

Lato to czas realizacji wakacyjnych planów, co może sprzyjać pojawieniu się nowych i nieprzewidzianych wydatków. Poza sprawnym procesem wnioskowania o dodatkowe pieniądze, dla klientów ważna jest przede wszystkim atrakcyjność oferty pożyczki, którą proponuje im bank. Klienci też coraz częściej zwracają uwagę na gwarancję, że rata nie będzie rosnąć, dlatego też oferujemy produkt ze stałym oprocentowaniem podczas całego okresu kredytowania – powiedział Waldemar Jarek, kierujący Wydziałem Kredytów Konsumpcyjnych w Banku Millennium.

W ramach promocji klienci mogą skorzystać z pożyczki gotówkowej w kwocie: 5 000, 10 000, 15 000, 20 000, 30 000 lub 40 000 zł. Okres spłaty wynosi 60 miesięcy.

Promocja obejmuje zarówno pożyczki z ubezpieczeniem, jak i bez dodatkowej ochrony ubezpieczeniowej. Niezależnie od wybranego wariantu prowizja za udzielenie pożyczki wynosi 0%.

Oprocentowanie pożyczek gotówkowych w wakacyjnej ofercie promocyjnej jest stałe i wynosi w skali roku:

  • 7,99% dla pożyczek z ubezpieczeniem
  • 8,99% dla pożyczek bez ubezpieczenia

Z promocyjnej oferty mogą skorzystać klienci, którzy w ostatnich 12 miesiącach nie posiadali pożyczki gotówkowej lub konsolidacyjnej w Banku Millennium. Warunkiem udziału jest złożenie wniosku i podpisanie umowy pożyczki podczas obowiązywania promocji, czyli w okresie od 16 lipca 2022 r. do 14 października 2022 r.

Zawnioskować o pożyczkę gotówkową w ramach oferty promocyjnej można zarówno w placówkach i na infolinii Banku Millennium, jak i przez internet w Millenecie lub aplikacji mobilnej.

Szczegóły oferty oraz nota prawna dostępne są na stronie internetowej banku pod adresem: https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/pozyczki/pozyczka-gotowkowa#przydatne-informacje.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla pożyczki gotówkowej w „Promocji wakacyjnej” wynosi 9,37%, dla „Promocji wakacyjnej z ubezpieczeniem” wynosi 16,63%.