Informacje prasowe


25.03.2013

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Promocja ubezpieczenia wieloletniego w Millennium Leasing

Od marca Millennium Leasing oferuje finansowanie środków transportu wraz z korzystnymi warunkami wieloletniego ubezpieczenia komunikacyjnego. Teraz koszt miesięcznej składki jest na atrakcyjnym, niskim poziomie, porównywalnym do wariantu jednorocznego. Klient otrzymuje też gwarancję niezmienności składki przez cały okres leasingu.

Ubezpieczenie wieloletnie Millennium Leasing jest dziś jedną z najkorzystniejszych form ubezpieczenia.
Wiemy, jak ważny jest właściwy wybór ubezpieczenia. Nieprzewidziane sytuacje związane z użytkowaniem środków transportu, utrata zniżek i dopłaty do ubezpieczenia, ale też zmieniające się w kolejnych latach stawki ubezpieczenia powodują, że coraz trudniej jest zarządzać finansami firmy. Dlatego stale rozszerzamy ofertę ubezpieczeń, aby zapewnić klientom najwyższą jakość i poczucie bezpieczeństwa podczas realizacji umowy leasingu – mówi Piotr Gąska z Departamentu Zarządzania Produktami Millennium Leasing.
Promocja trwa do 30 czerwca 2013r. Warunkami promocji objęte są wszystkie nowo zawierane transakcje na pojazdy osobowe, dostawcze i ciężarowe, ciągniki siodłowe, naczepy i przyczepy, fabrycznie nowe oraz używane o okresie eksploatacji nie dłuższym niż 3 lata. Warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie przez klienta wniosku leasingowego, podpisanie umowy z Millennium Leasing, rejestracja pojazdu i zakup polisy w okresie obowiązywania promocji. Więcej informacji na www.millennium-leasing.pl/promocja-ubezpieczenia-wieloletniego.