Informacje prasowe


01.10.2003

Promocja kredytu samochodowego MilleKredyt Auto

Millennium wprowadza do swojej oferty kredyt samochodowy MilleKredyt Auto z przeznaczeniem na zakup nowych lub używanych samochodów osobowych. W okresie promocyjnym od 1 października do 31 grudnia 2003 kredyt przyznawany jest bez prowizji.

MilleKredyt Auto przeznaczony jest na zakup nowych lub używanych samochodów osobowych o całkowitej masie dopuszczalnej do 3,5 t. Kredyt denominowany jest w PLN lub Euro i w trzymiesięcznym okresie promocyjnym przyznawany jest bez opłaty przygotowawczej.
Maksymalna kwota kredytu wynosi do 90% ceny nowego samochodu, natomiast w przypadku samochodów używanych zależy od źródła ich pochodzenia:

  • zakup od autoryzowanego dealera - do 70% minimalnej ceny rynkowej,
  • zakup od osoby fizycznej do 50% - do 50% minimalnej ceny rynkowej,
  • Klienci z wynagrodzeniem min. 5000 PLN netto lub depozytami na sumę 10000 PLN - do 90% minimalnej ceny rynkowej

Minimalna kwota kredytu wynosi 5000 PLN.
 
Raty kredytu mogą być malejące lub stałe, a okres kredytowania wynosi od 1 do 6 lat (w przypadku samochodów używanych suma okresu kredytowania i wieku samochodu może maksymalnie wynosić 6 lat).
W przypadku kredytu do 1 roku oprocentowanie może być stałe lub zmienne, w przypadku kredytu powyżej 1 roku - zmienne. Oprocentowanie kredytu w PLN obliczane jest na podstawie stawki WIBOR 6M + marża Banku, w przypadku kredytu w Euro stawki EURIBOR 6M + marża Banku.

Dodatkowo Bank przygotował specjalną ofertę cenową dla swoich Klientów. Oprocentowanie kredytu może być obniżone maksymalnie o 2% dla kredytu na nowy samochód w PLN oraz maksymalnie o 1% dla kredytu na samochód używany w PLN lub kredytu w Euro, w przypadku gdy Klient posiada przynajmniej jeden z następujących produktów: karta kredytowa Millennium - 1%, łączne aktywa >= 5 000 PLN - 1%, MilleKredyt DOM - 1%, aktywny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy przez sześć ostatnich miesięcy - 0,5%, karta Millennium Visa Electron - 0,5%.