Informacje prasowe


30.09.2005

Promocja kredytów i pożyczek hipotecznych Banku Millennium

MilleKredyt DOM już od 1,40% w CHF, bez prowizji!

1 października 2005 r. 1) rozpoczyna się promocja kredytów i pożyczek hipotecznych w Banku Millennium, dzięki której możliwe jest skorzystanie z wyjątkowo korzystnych warunków cenowych.
 • Znacznie obniżone oprocentowanie dla MilleKredytu DOM indeksowanego do walut obcych:
  • od 1,40% do 2,89% w CHF (marża już od 0,61% do zaledwie 2,10%),
  • od 2,79% do 4,28% w EUR (marża już od 0,61% do zaledwie 2,10%),
  • od 4,68% do 6,17% w USD (marża już od 0,61% do zaledwie 2,10%).
 • Wyjątkowo niskie oprocentowanie dla MilleKredytu DOM w PLN - już od 4,99% do maksymalnie 5,75% (marża od 0,49% do 1,25%)
 • 0 zł opłaty za wycenę nieruchomości, jeśli jest zlecona przez Bank Millennium
 • 0% prowizji od udzielenia kredytu

Promocji kredytów i pożyczek towarzyszyć będzie multimedialna kampania reklamowa. Od 7 października do pierwszego tygodnia listopada br. w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych będzie emitowana najnowsza reklama Millekredytu DOM. Podstawowym atutem kredytów hipotecznych oferowanych przez Bank Millennium, który będzie podkreślany w reklamie, są atrakcyjne warunki cenowe, zwłaszcza obniżone oprocentowanie i 0 % prowizji od udzielenia kredytu.
 
Spoty reklamowe emitowane będą w najpopularniejszych stacjach telewizyjnych, a wśród nich: TVP 1, TVP 2, TVN, TVN 24 i Polsat. Reklamy pojawią się także w wybranych stacjach radiowych: w Radiu ZET, Trójce i RMF FM oraz w prasie ogólnopolskiej i dziennikach lokalnych. Kampania kredytów i pożyczek hipotecznych obejmie także bannery, które pojawią się w 5 portalach internetowych.
 
Dzięki konsekwentnej realizacji strategii rozwoju bankowości hipotecznej Bank Millennium osiąga rekordowe wyniki w sprzedaży kredytów i pożyczek hipotecznych – wartość portfela kredytów hipotecznych wzrosła do 2 359 mln PLN na 30 czerwca br. w porównaniu z 1 360 mln PLN na koniec pierwszego półrocza 2004 roku (wzrost o 73%). Wartość udzielonych kredytów na koniec pierwszego półrocza wyniosła 1 105 mln. Tak dobre wyniki sprzedaży dają Bankowi 3. pozycję na rynku po pierwszym półroczu z udziałem w rynku na poziomie 10,46%.
 
Oferta kredytów i pożyczek hipotecznych Banku Millennium cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Szczególnie pozytywnie oceniane są warunki cenowe, łatwość uzyskania kredytu, akceptacja nietypowych źródeł dochodów oraz uproszczone procedury kredytowe. Niemałe znaczenie ma także dostępność oferty i jakość obsługi klienta oferowanej przez Bank. Nowością na rynku, bardzo dobrze przyjętą przez klientów, są specjalistyczne placówki Millennium Centrum Kredytów Hipotecznych, aktualnie działające już w 19 miastach Polski. W najbliższym czasie zostaną otwarte nowe Centra Kredytów Hipotecznych w Gliwicach, Koszalinie i Opolu oraz kolejna placówka w Warszawie.
 
 
Kredyty i pożyczki Banku Millennium sukcesywnie zdobywają także uznanie nie tylko klientów, ale także niezależnych ekspertów i mediów. W najnowszym rankingu firmy Expander, Bank Millennium uplasował się na czołowych pozycjach wśród 20 ocenianych banków, zajmując:

 • 1. miejsce w kategoriach: Najlepszy bank dla osób osiągających dochody z tytułu umowy o dzieło i umowy-zlecenia oraz Najlepszy kredyt konsolidacyjny;
 • 2. miejsce w kategoriach: Bank, który pożycza najwięcej oraz Najtańszy kredyt w CHF w wysokości 200 tys. zł, z 20-procentowym wkładem własnym;
 • 3. miejsce w kategoriach: Najlepszy bank dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz Najlepszy kredyt na budowę domu systemem gospodarczym; 

1) Promocyjne warunki oferujemy w okresie od 1.10.2005 do 30.11.2005 r. klientom, którzy złożą kompletny wniosek kredytowy w ciągu 14 dni roboczych od dnia kontaktu z bankiem i otrzymania certyfikatu promocyjnego, wydanego nie później niż 30.11.2005 r.