Informacje prasowe


06.07.2017

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Pożyczka Konsolidacyjna w Banku Millennium z oprocentowaniem 5,67% i dłuższym okresem kredytowania

Rozpoczęła się promocja Pożyczki Konsolidacyjnej w Banku Millennium, w ramach której klienci otrzymają stałe oprocentowanie w wysokości 5,67% dla środków przeznaczonych na konsolidację zobowiązań w innych bankach. Bank wydłużył też do 120 miesięcy maksymalny okres spłaty dla Pożyczki Konsolidacyjnej.

Promocja „Poczuj lekkość niskiej raty” skierowana jest do klientów, którzy w ramach pożyczki konsolidują produkty innych banków - pożyczki, kredyty, zadłużenie na kartach kredytowych lub limitach w koncie. Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy w momencie wnioskowania o Pożyczkę Konsolidacyjną nie posiadają innej Pożyczki Gotówkowej czy Konsolidacyjnej w Banku Millennium oraz jednocześnie zawrą umowę ubezpieczenia „Bezpieczna pożyczka”. Promocyjne oprocentowanie środków przeznaczonych na konsolidację zewnętrzną wyniesie 5,67%, a dodatkowo, w ramach oferty standardowej, od tej kwoty klient nie zapłaci prowizji.

- Okres letni to zwykle czas, w którym nasze potrzeby finansowe rosną. Nie zawsze jednak, szukając dodatkowych środków np. na wakacje „last minute”, chcemy zwiększać swoje miesięczne zobowiązania. Oferta „Poczuj lekkość niskiej raty” to dobra okazja do zyskania dodatkowej gotówki, bez zwiększania wysokości miesięcznych płatności. Wyjątkowo atrakcyjne, stałe oprocentowanie oraz brak prowizji dla konsolidowanej kwoty zachęca do uproszczenia swoich finansów i zamianę kilku spłacanych już rat na jedną, zwykle niższą. Dodatkowo klienci, dla których wysokość raty miesięcznej jest najważniejsza, mogą rozłożyć spłatę pożyczki konsolidacyjnej nawet na 10 lat, również w tej ofercie specjalnej. – mówi Wioletta Pawińska, Kierująca Wydziałem Kredytów Konsumpcyjnych w Banku Millennium.

W ramach ubezpieczenia „Bezpieczna pożyczka” klient zyskuje ochronę w zakresie

  • utraty stałych źródeł dochodów albo hospitalizacji w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
  • czasowej niezdolności do pracy albo śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
  • całkowitej niezdolności do pracy albo inwalidztwa w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
  • poważnego zachorowania,
  • śmierci.

Promocja „Poczuj lekkość niskiej raty” trwa do 17 listopada 2017 r. Szczegółowe warunki promocji zawarte są w regulaminach dostępnych w placówkach banku i na stronie www.bankmillennium.pl.