Informacje prasowe


08.06.2017

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Pożyczka Gotówkowa w Banku Millennium z oprocentowaniem 4,99%

Bank Millennium uruchomił nową promocję Pożyczki Gotówkowej, w ramach której klienci wnioskujący o pożyczkę do 20 tys. zł, na okres od 6 do 36 miesięcy, otrzymają stałe oprocentowanie w wysokości 4,99%. Promocją objęte są pożyczki z ubezpieczeniem.

Z promocji „Marzysz czy spełniasz” mogą skorzystać klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy do dnia złożenia wniosku o pożyczkę w promocji nie posiadali Pożyczki Gotówkowej w Banku Millenniumlink otwiera się w nowym oknie. Kwota pożyczki dostępna w promocji wynosi od 1 tys. do 20 tys. zł brutto, a jej spłatę można rozłożyć na okres od 6 do 36 miesięcy. Warunkiem skorzystania z promocyjnej oferty jest zawarcie jednocześnie umowy ubezpieczenia „Bezpieczna pożyczka”, które chroni klienta w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń losowych. O promocyjną pożyczkę można wnioskować w aplikacji mobilnej, serwisie bankowości internetowej Millenet, w placówkach banku oraz w TeleMillennium. Środki z pożyczki dostępne są dla klienta nawet w ciągu jednego dnia od podpisania umowy. Z promocji można skorzystać raz w trakcie jej trwania.

- W okresie letnim Polacy często decydują się na odkładany wcześniej remont, zakup nowego auta czy wymarzone wakacje. Promocja „Marzysz czy spełniasz” ma być zachętą dla tych klientów, których dotychczasowe plany pozostawały w sferze marzeń. Dzięki pieniądzom z promocyjnej pożyczki mogą je realizować. Stałe, niskie oprocentowanie pożyczki i elastyczny wybór liczby rat pozwala klientom zaplanować wydatki bez zbytniego obciążania domowego budżetu. Klienci to doceniają, ponieważ lekka do spłaty rata jest równie ważna jak gotówka na realizację marzeń – mówi Wioletta Pawińska, Kierująca Wydziałem Kredytów Gotówkowych w Banku Millennium.

Klienci zainteresowani zmniejszeniem wysokości już spłacanych rat kredytów i pożyczek oraz dodatkową gotówką nadal mogą skorzystać z promocji Pożyczki Konsolidacyjnej „Niska rata, wygodna spłata”, w ramach której klienci otrzymują stałe oprocentowanie w wysokości 5,55% dla kwoty konsolidowanych środków. Dodatkowo, w ramach oferty standardowej, od tej kwoty klient nie zapłaci również prowizji. Promocja skierowana jest do klientów, którzy konsolidują produkty innych banków tj. pożyczki, kredyty, zadłużenie na kartach kredytowych oraz limitach w koncie. Z promocji może skorzystać klient, który w momencie wnioskowania o Pożyczkę Konsolidacyjnąlink otwiera się w nowym oknie nie posiada innej Pożyczki Gotówkowej czy Konsolidacyjnej w Banku Millennium oraz jednocześnie zawrze umowę ubezpieczenia „Bezpieczna pożyczka”.

W ramach ubezpieczenia „Bezpieczna pożyczka” klient zyskuje ochronę w zakresie

  • utraty stałych źródeł dochodów albo hospitalizacji w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
  • czasowej niezdolności do pracy albo śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
  • całkowitej niezdolności do pracy albo inwalidztwa w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
  • poważnego zachorowania,
  • śmierci.

Promocja „Marzysz czy spełniasz” trwa do 30 września 2017 r. Promocja „Niska rata, wygodna spłata” trwa do 30 czerwca 2017 r. Szczegółowe warunki promocji zawarte są w regulaminach dostępnych w placówkach banku i na stronie www.bankmillennium.pl.