Informacje prasowe


08.03.2017

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Pożyczka Gotówkowa w Banku Millennium nadal na promocyjnych warunkach

Bank Millennium rozpoczął nową edycję promocji „Pożyczka 3, 2, 1”, w ramach której pożyczki gotówkowe z 12-miesięcznym terminem spłaty objęte są oprocentowaniem w wysokości 3%, a prowizja wynosi jedynie 2%. Oferta dotyczy pożyczek z ubezpieczeniem.

W ramach promocji bank oferuje pożyczkę klientom, którzy nie posiadają i w okresie 12 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku nie posiadali Pożyczki Gotówkowej ani Konsolidacyjnej w Banku Millennium.

Wniosek o promocyjną Pożyczkę Gotówkową można złożyć w placówce banku oraz przez TeleMillennium, wkrótce będzie to możliwe także za pośrednictwem Millenetu i aplikacji mobilnej. Środki z pożyczki dostępne są dla klienta nawet w ciągu jednego dnia od podpisania umowy. Z promocji można skorzystać raz w trakcie jej trwania. 

Promocyjna pożyczka objęta jest również Gwarancją Najniższego Oprocentowania. Jeżeli w ciągu 30 dni po zawarciu umowy pożyczki klient znajdzie tańszą ofertę dla tej samej kwoty i okresu kredytowania, bank obniży oprocentowanie i zwróci różnicę już zapłaconych odsetek.

W ramach ubezpieczenia „Bezpieczna pożyczka” klient zyskuje ochronę w zakresie: 
- utraty stałych źródeł dochodów albo hospitalizacji w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
- czasowej niezdolności do pracy albo śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
- całkowitej niezdolności do pracy albo inwalidztwa w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
- poważnego zachorowania,
- śmierci.

Promocja „Pożyczka 3, 2, 1” trwa do 12 maja 2017 r. Szczegółowe warunki promocji zawarte są w regulaminie dostępnym w placówkach banku i na stronie www.bankmillennium.pl.