Informacje prasowe


09.06.2016

Pożyczka gotówkowa dla nowych klientów całkowicie online

Od końca maja Pożyczkę gotówkową w Banku Millennium można wygodnie wziąć przez internet bez konieczności podpisywania umowy w oddziale. Wystarczy wypełnić wniosek internetowy dostępny na stronie bankmillennium.pl i dołączyć skany lub zdjęcia niezbędnych dokumentów. W „Promocji na powitanie” prowizja dla nowych klientów wynosi 0%.

-  Wdrożenie procesu udzielania Pożyczki gotówkowej online dla osób nie będących jeszcze klientami to kolejny etap w rozwoju wielokanałowego modelu udzielania pożyczek, wprowadzonego w 2014 roku. Zgodnie z tym modelem, osoby wnioskujące o pożyczkę przez internet mają w każdym momencie możliwość zapisania wniosku, wznowienia i kontynuowania procesu w wybranym przez siebie kanale obsługi - online lub w dowolnym oddziale na terenie całego kraju. W ten sposób także nowi klienci mogą wziąć pożyczkę w najbardziej wygodny dla siebie sposób. - mówi Ricardo Campos Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej Banku Millennium.

Co ważne, w odróżnieniu od popularnych obecnie krótkoterminowych pożyczek oferowanych online, nasz proces pozwala równie szybko uzyskać pożyczkę w kilkukrotnie wyższej wysokości, a jednocześnie z niską, miesięczną ratą.  – dodaje Wioletta Pawińska, Kierująca Wydziałem Kredytów Konsumpcyjnych w Banku Millennium.   

Teraz chcąc uzyskać pożyczkę, klient wypełnia jedynie wniosek internetowy. Proces składa się z kilku prostych kroków, podczas których klient kalkuluje pożyczkę, przekazuje dane osobowe, informacje o dochodach i kosztach a następnie otrzymuje wstępną decyzję kredytową. Jeśli decyzja jest pozytywna, a wnioskowana kwota niższa niż 10 000 zł, proces można zakończyć w internecie. Pożyczkobiorca załącza dokumenty (skany lub zdjęcia) potwierdzające zatrudnienie i dochód oraz potwierdza tożsamość przelewem weryfikacyjnym z innego banku. Jeśli weryfikacja dokumentów przebiegnie pozytywnie, pożyczka ląduje na koncie klienta w Banku Millennium. W wypadku jakichkolwiek wątpliwości można  skontaktować się z bankiem telefonicznie lub korzystając z chatu. 

W ramach „Promocji na powitanie” prowizja dla nowych klientów wynosi 0% przy jednoczesnym zakupie ubezpieczenia spłaty pożyczki. Promocja trwa do 30 czerwca 2016. 

Szczegóły promocji w Regulaminie „Promocji na powitanie” na https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/pozyczki/pozyczka-gotowkowa