Informacje prasowe


17.12.2013

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Pożyczka Gotówkowa Banku Millennium dostępna w bankomatach

Bank Millennium jako pierwszy udostępnił, unikalną w skali polskiej i światowej, możliwość skorzystania z oferty Pożyczki Gotówkowej za pośrednictwem bankomatu.

Nasi Klienci mogą teraz wziąć kredyt gotówkowylink otwiera się w nowym oknie w kilka chwil, bez konieczności przedstawiania jakichkolwiek dokumentów, korzystając z opcji „Oferta Specjalna dla mnie", widocznej na ekranach bankomatów. To unikalna usługa nie tylko w skali polskiej i europejskiej, ale według naszej wiedzy również światowej. Dzięki rozszerzeniu funkcjonalności bankomatów, oferujemy naszym Klientom Pożyczkę Gotówkową poprzez aż pięć kanałów – oddziały, system bankowości internetowej, TeleMillennium, Aplikację Mobilną i sieć bankomatówlink otwiera się w nowym oknie – mówi Ricardo Campos, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium.

Klienci Banku mogą otrzymać za pośrednictwem bankomatów Banku Millennium Pożyczkę Gotówkową w wysokości 2000 złotych na okres 24 miesięcy. Dzięki użyciu zaawansowanego technologicznie rozwiązania udzielenie pożyczki jest realizowane w całości przez bankomat, bez potrzeby wizyty w placówce Banku. Wypłata środków następuje maksymalnie w ciągu paru minut na rachunek bankowy powiązany z kartą używaną aktualnie w bankomacie.

Zależy nam, aby Klienci korzystający z bankomatów Banku Millennium mieli możliwość nie tylko wypłacenia gotówki, ale także skorzystania z dedykowanej dla nich oferty, ponieważ jest to częsty kanał interakcji z bankiem. Takie podejście w pełni wpisuje się w nasze hasło „Tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu" – dodaje Ricardo Campos.

Nowa oferta skierowana jest do wybranych stałych Klientów Banku, którzy posiadają rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku Millennium od minimum sześciu miesięcy i systematycznie zasilają swoje konto (np. wpływem wynagrodzenia) oraz aktywnie korzystają z systemu Millenet i bankomatów Banku Millennium.

Klienci Banku Millennium mogą także za pośrednictwem bankomatu złożyć wniosek o kartę przedpłaconą, który następnie wystarczy zaakceptować w systemie bankowości internetowej. W ramach oferty specjalnej dostępna jest również możliwość założenia atrakcyjnie oprocentowanej Lokaty Bankomatowej.