Informacje prasowe


11.10.2016

Ponadprzeciętne oprocentowanie Konta Oszczędnościowego

Bank Millennium ponownie zachęca klientów do oszczędzania i uruchamia kolejną edycję promocji Konta Oszczędnościowego, w ramach której posiadacze Konta 360°, wpłacający nowe środki do 100 tys. zł, otrzymują oprocentowanie w wysokości 2,7% w skali roku, obowiązujące przez trzy miesiące. Dla kwot powyżej 100 tys. zł oprocentowanie wynosi 1,9% w skali roku.

- Konta Oszczędnościowe są jedną z najpopularniejszych form odkładania pieniędzy, również wśród młodych klientów. Według najnowszego badania* zleconego przez Bank Millennium ponad połowa Polaków w wieku 16-40 lat, czyli pokolenia X, Y i Z oszczędza na większe wydatki i chętnie korzysta z kont oszczędnościowych. Klienci niezmiennie doceniają swobodę korzystania ze środków bez utraty odsetek i możliwość dokonywania dowolnych wpłat. Dzięki Aplikacji Mobilnej i bankowości internetowej mogą otworzyć konto i zarządzać oszczędnościami w dowolnym miejscu i czasie. – Tomasz Misiak, Dyrektor Departamentu Marketingu Bankowości Detalicznej w Banku Millennium.

Promocyjne oprocentowanie nowych środków na Koncie Oszczędnościowym dla klientów posiadających Konto 360º wynosi dla kwot do 100 tys. zł 2,7% w skali roku przez trzy miesiące, natomiast dla nadwyżki ponad 100 tys. zł – 1,9%. Dla klientów posiadających inny typ konta w Banku Millennium oprocentowanie dla kwot do 100 tys. zł wynosi 2,3% w skali roku przez trzy miesiące, a dla nadwyżki ponad 100 tys. zł - 1,9%.

Promocja trwa do 7 stycznia 2017 r. Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.bankmillennium.pl

* Badanie „Pokolenie Millennium w świecie finansów i nowych technologii, na tle generacji X i Z” zrealizowane przez Grupę IQS na zlecenie Banku Millennium
Dowiedz się więcej