Informacje prasowe


09.01.2012

Połączona moc dwóch lokat w Banku Millennium

W styczniu każdy Klient, który założy roczną Lokatę Inwestycyjną Stały Kurs, będzie mógł otworzyć miesięczną Lokatę Promocyjną z gwarantowanym zyskiem 10%. Tandem nowych lokat łączy zalety długookresowej inwestycji z gwarancją szybkiego zysku.

Zachęcamy do tradycyjnego oszczędzania, ale pokazujemy też bezpieczne alternatywy dla standardowych lokat. Gwarantująca kapitał Lokata Inwestycyjna ma przejrzystą konstrukcję. Obserwujemy kurs Euro do złotówki na starcie lokaty, następnie po 6 miesiącach i na finiszu po 12 miesiącach. Jeśli kurs znajdzie się w określonym przedziale, to naliczymy odsetki w wysokości nawet 10%. Lokatę można założyć tylko w styczniu, więc zapraszam serdecznie do naszych oddziałów. Zapisy kończymy we wtorek 31 stycznia - mówi Marek Ubysz, Kierujący Wydziałem Produktów Oszczędnościowych.
Roczna Lokata Inwestycyjna Stały Kurs i miesięczna Lokata Promocyjna z gwarantowanym zyskiem 10% to nowa propozycja pozwalająca efektywnie łączyć zalety krótko- i długookresowego oszczędzania. Dołączenie Lokaty Promocyjnej jest dobrowolne. Oznacza to, że Klient może założyć Lokatę Inwestycyjną jako samodzielny produkt. Do każdej Lokaty Inwestycyjnej można dołączyć tylko jedną Lokatę Promocyjną. Lokaty można zakładać we wszystkich oddziałach Banku Millennium do 31 stycznia 2012 roku. 
Lokata Inwestycyjna Stały Kurs to:

  • możliwość uzyskania ponadprzeciętnych zysków - nawet do 10% za okres inwestycji. Zysk zostanie naliczony, gdy kurs EUR/PLN w dniach poszczególnych obserwacji znajdzie się w zdefiniowanym przedziale (średni kurs NBP w dacie ustalenia wartości początkowej dla danego okresu -0,20 PLN i +0,10 PLN).
  • 100% gwarancji kapitału w dacie zapadalności lokaty
  • możliwość inwestycji na rynku walutowym bez ryzyka utraty kapitału
  • minimalna kwota lokaty 1000 zł, okres inwestycji 1 rok

Lokata Promocyjna to:

  • gwarantowane oprocentowanie - aż 10% w skali roku na okres 1 miesiąca
  • kwota lokaty - min. 1000 zł i nie wyższa niż kwota Lokaty Inwestycyjnej Stały Kurs