Informacje prasowe


06.06.2019

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Piotr Maj powołany na Członka Zarządu Millennium Leasing

W dniu 31 maja 2019 roku Zgromadzenie Wspólników Millennium Leasing powołało Piotra Maja na stanowisko Członka Zarządu Spółki. Piotr Maj jest związany z Grupą Banku Millennium od 10 lat. Zarząd Millennium Leasing będzie wykonywał obowiązki w poszerzonym, czteroosobowym składzie, w którym pozostają w swoich funkcjach Marcin Balicki, Agnieszka Kozakiewicz-Pietrzak oraz Edward Marek Łazarz.

Piotr Maj jest absolwentem Politechniki Lubelskiej. Posiada także dyplomy Uniwersytetu Warszawskiego i Dublin Business School. Pracę w Banku Millennium rozpoczął w 2009 roku. Przez ostatnie 4 lata kierował Zespołem Zarządzania Projektami w Departamencie Procesów Banku Millennium i uczestniczył w wielu kluczowych przedsięwzięciach, związanych z optymalizacją procesów, usprawnianiem obszarów oraz rozwojem sprzedaży produktów bankowych. Jest certyfikowanym Six Sigma Black belt’em, jako jeden z pierwszych w Polsce uzyskał certyfikat i stopień zawodowy Senior Managera ds. Zarządzania Procesami i Jakością nadawany przez Związek Banków Polskich. W ostatnich miesiącach aktywnie wspierał projekty skupione wokół produktów leasingowych.

- Gratuluję Piotrowi Majowi nominacji do Zarządu Millennium Leasing. Wiedza i doświadczenie Piotra, zdobyte w projektach realizowanych przez Bank Millennium, są kluczowym uzupełnieniem kompetencji, które mamy w Millennium Leasing. Jego znajomość procesów, a także wykorzystywanych technologii będzie wspierać identyfikowanie i wykorzystywanie synergii między Spółką a Bankiem. Kierunek na integrację Millennium Leasing z Bankiem to najbardziej efektywna strategia w czasach, kiedy coraz bardziej liczy się jakość doświadczenia klienta oraz cyfryzacja we wszystkich obszarach naszej działalności - powiedział Marcin Balicki, Prezes Zarządu Millennium Leasing.

– Nominacja na stanowisko Członka Zarządu Millennium Leasing jest dla mnie wyrazem zaufania Grupy Millennium, za które dziękuję. Cieszę się, że będę mógł wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie projektowe i managerskie prowadząc projekty optymalizacyjne oraz rozwojowe w nowej organizacji. Jestem przekonany, że wraz z nowym zespołem dostarczymy klientom najwyższej jakości usługi i rozwiązania, a ich satysfakcja będzie dla nas wynagrodzeniem za wzmożoną pracę – skomentował Piotr Maj.

Millennium Leasing sp. z o.o. jest jedną z pierwszych i najdłużej funkcjonujących na rynku firm leasingowych w Polsce. Spółka jest aktywnym członkiem Związku Polskiego Leasingu. Rozpoczęła działalność w 1991 roku jako BEL Leasing. Od 2006 roku działa pod marką Millennium Leasing sp. z o.o. Przynależy do grupy kapitałowej Banku Millennium. Jej działalność obejmuje finansowanie wszelkich środków trwałych: samochodów osobowych i dostawczych, maszyn oraz urządzeń dla większości branż, środków transportu ciężkiego, a także nieruchomości. Do grona klientów Millennium Leasing należą zarówno mikroprzedsiębiorcy, jak i klienci korporacyjni.