Informacje prasowe


09.01.2013

Nowy Rok z darmowym ubezpieczeniem GAP

Pod hasłem „Wjedź w Nowy Rok z darmowym ubezpieczeniem GAP" Millennium Leasing dodaje do umów leasingu samochodów osobowych i dostawczych darmowe ubezpieczenie GAP.

Każdy Klient Millennium Leasing, który w ciągu pierwszych trzech miesięcy nowego roku zdecyduje się na leasing samochodu osobowego lub dostawczego i skorzysta z pakietu produktów dodatkowych (GAP razem z Assistance w wersji Optimum lub Prestige) otrzyma ubezpieczenie GAP na okres 6 miesięcy gratis. 
Ubezpieczenie na wypadek straty finansowej Millennium GAP chroni nabywcę pojazdu przed stratą finansową spowodowaną całkowitym zniszczeniem lub utratą pojazdu wskutek kradzieży - tłumaczy Piotr Gąska, Dyrektor Departamentu Zarządzania Produktami, Millennium Leasing. Jeżeli ktoś znalazł się już w takiej sytuacji, wie, jak trudno jest kupić pojazd porównywalny do utraconego i nie stracić na tym finansowo. Wtedy najlepszym rozwiązaniem są środki jakie możemy uzyskać dzięki polisie i produktowi GAP.   
 
W przypadku wystąpienia szkody Klienci otrzymują dodatkowe odszkodowanie w wysokości do 20% przyznanego odszkodowania z tytułu Auto Casco lub OC sprawcy szkody. Otrzymane środki mogą być przeznaczone na udział własny w nowej transakcji leasingowej lub pokrycie ewentualnych zobowiązań z tytułu umowy leasingu.
Ubezpieczenie GAP to:

  • gwarancja bezpieczeństwa finansowego
  • wypłata odszkodowania do 20% kwoty odszkodowania z polisy AC lub OC sprawcy
  • uzupełnienie ochrony ubezpieczeniowej wszystkich pojazdów leasingowanych na podstawie nowo zawieranych umów (nowe oraz używane samochody osobowe i ciężarowe do 3,5T)
  • dodatkowe zabezpieczenie przedmiotu i umowy leasingu w przypadkach kradzieży lub szkody całkowitej pojazdu
  • proste procedury likwidacyjne

Oferta skierowana jest do użytkowników samochodów osobowych o wartości do 300 000 zł netto, których wiek nie przekracza 6 lat oraz pojazdów ciężarowych o wartości do 500 000 zł netto, nie starszych niż  czteroletnich. Promocja trwa do 31.03.2013 (decyduje data złożenia wniosku).