Informacje prasowe


09.05.2016

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Nowe Konto Mój Biznes w Banku Millennium

Konto Mój Biznes dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz wspólników spółek cywilnych to nowy rachunek umożliwiający wygodne zarządzanie finansami firmy. Jego otwarcie i prowadzenie jest bezpłatne po spełnieniu jednego z dwóch prostych warunków, a dla przedsiębiorców działających krócej niż rok bezwarunkowo przez okres 12 miesięcy. Do konta dołączony został pakiet bezpłatnych przelewów internetowych, dzięki czemu obsługa finansów może być jeszcze tańsza.

Konto Mój Biznes przeznaczone jest dla przedstawicieli wszystkich branż i doskonale sprawdzi się jako główne konto do obsługi finansów firmy. Dla wszystkich przedsiębiorców działających na rynku krócej niż 12 miesięcy Konto Mój Biznes jest bezwarunkowo bezpłatne przez rok od momentu jego założenia. W przypadku pozostałych firm prowadzenie rachunku jest bezpłatne po spełnieniu jednego z dwóch prostych warunków – wpływów w wysokości minimum 1000 zł w miesiącu lub realizacji jednego przelewu do ZUS/US w miesiącu. W przeciwnym wypadku prowadzenie konta kosztuje 15 zł miesięcznie.

Obsługa karty debetowej Millennium Visa Mój Biznes z funkcją zbliżeniową i ubezpieczeniem jest bezpłatna pod warunkiem dokonania co miesiąc transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł. W przeciwnym wypadku koszt karty to 7 zł miesięcznie.

Konto Mój Biznes zapewnia bezpłatne przelewy internetowe do ZUS i US oraz pakiet 20 bezpłatnych przelewów internetowych do pozostałych odbiorców krajowych (każdy kolejny kosztuje złotówkę), dzięki którym klienci nie ponoszą opłat za podstawową obsługę finansów firmy. Klienci nie płacą też za wypłaty z bankomatów Banku Millennium.

Posiadacze Konta Mój Biznes mają również możliwość otrzymania ważnej przez 60 dni promesy leasingowej na samochód.

Oprócz tradycyjnego dostępu do konta poprzez sieć placówek Banku Millennium, klienci mają możliwość bezpłatnego korzystania z bankowości internetowej, wykorzystując funkcjonalność obsługi konta indywidualnego oraz firmowego przy pomocy jednego loginu oraz z nowoczesnej, wygodnej aplikacji mobilnej, dzięki której za pomocą smartfona czy tabletu mogą sprawdzić stan kont lub kart czy wykonywać przelewy.