Informacje prasowe


26.02.2003

Nowe karty płatnicze w Millennium Biznes

Millennium Biznes, sieć Banku Millennium SA obsługująca małe przedsiębiorstwa, rozszerzyła swoją ofertę kart płatniczych o dwie międzynarodowe, powszechnie akceptowane karty płatnicze VISA Executive i VISA Executive Gold, zapewniające stały dostęp do środków finansowych oraz atrakcyjne usługi dodatkowe.

VISA Executive jest kartą debetową, która oprócz szybkiego dostępu do gotówki, daje m.in. możliwość skorzystania z pożyczki w rachunku bieżącym. VISA Executive Gold jest kartą z odroczonym terminem płatności, zapewniającą wysoki limit miesięcznych wydatków.
 
Użytkownicy kart VISA Executive i VISA Executive Gold objęci są pakietem ubezpieczeniowym, zapewniającym m.in. pokrycie szkód w przypadku kradzieży, zagubienia lub użycia karty przez osobę nieupoważnioną, a także kradzieży gotówki podjętej z bankomatu. Dodatkowe ubezpieczenie na czas podróży lub pobytu za granicą zawiera też ubezpieczenie na życie, NW oraz ubezpieczenie bagażu.
 
Pakiet usług związanych z wyjazdami zagranicznymi - Global Customer Assistance - gwarantuje pomoc medyczną i prawną w nagłych wypadkach, pomoc w rezerwacji hoteli, oraz w przypadku utraty karty, wydanie tymczasowej karty zastępczej umożliwiającej pobranie gotówki.
 
Opłata roczna za wydanie karty wynosi odpowiednio: w przypadku karty VISA Executive 140 PLN, w przypadku karty VISA Executive Gold 300 PLN. Klienci mają dostęp do własnych środków poprzez ogólnopolską sieć wielofunkcyjnych bankomatów w sieci Millennium / Euronet.
 
Szczegółowe informacje w oddziałach Millennium Biznes oraz pod numerem BiznesLinii® 0 801 12 6000.

____________________________________
Millennium Biznes jest siecią do obsługi małych przedsiębiorstw. Powstało w 2001 roku, jako sieć specjalizująca się w obsłudze rynku  small business. Stanowi syntezę bogatych doświadczeń Millennium i Bankowości Przedsiębiorstw Banku Millennium SA.
Millennium Biznes proponuje zintegrowane usługi bankowe dla małych przedsiębiorstw dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Istotą oferty jest jej kompleksowość umożliwiająca korzystanie z pełnej palety usług finansowych oferowanych przez Bank i spółki współpracujące, za pośrednictwem jednej instytucji oraz indywidualny system obsługi poprzez osobistego Doradcę Bankowego Klienta będącego jego zaufanym przewodnikiem po świecie finansów.  Klienci obsługiwani są w sieci ponad 300 oddziałów Millennium w całej Polsce, dodatkowo w 157 placówkach Millennium znajdują się osobne stanowiska Doradcy Bankowego do obsługi Klientów Millennium Biznes.
Obok sieci oddziałów Millennium i usług Doradców Bankowych, Millennium Biznes oferuje swoje usługi także poprzez alternatywne kanały dystrybucji umożliwiające praktycznie nieograniczony dostęp do własnych środków za pośrednictwem Centrum Telefonicznej Obsługi Klienta, usługę faxową, system Bankowości Elektronicznej oraz ogólnopolską sieć wielofunkcyjnych bankomatów w sieci Millennium / Euronet.