Informacje prasowe


29.03.2010

Nowa strona internetowa Banku Millennium

Bank Millennium uruchomił nową stronę internetową. Wkrótce po starcie witryny zostanie przeprowadzone pierwsze w Polsce badanie użyteczności strony on-line.

Uruchomienie nowej strony internetowej stanowi zaledwie pierwszy krok w ramach zmian w witrynie internetowej zaplanowanych na bieżący rok, jest jednak zmianą najbardziej widoczną. W jej efekcie całkowicie zmieniona została część informacyjna strony. Użytkownicy mają do dyspozycji nową architekturę i dużo bardziej przyjazną nawigację, co znacznie ułatwia wyszukiwanie produktów i usług, czyniąc ich układ bardziej logicznym i intuicyjnym. Udoskonalenie i aktualizacja treści oraz grafiki sprawiło, że strona jest bardziej nowoczesna i przyjazna dla użytkowników. Wprowadzono także nowe funkcjonalności takie jak: możliwość wybrania strony głównej w serwisie Banku Millennium, możliwość sprawdzenia statusu wniosku, skierowanego do Banku czy nowy kalkulator hipoteczny. Zmianie uległa także część transakcyjna w zakresie dotyczącym grafiki. W ciągu 2010 r. wprowadzone zostaną dalsze zmiany użytkowe i pojawią się nowe funkcjonalności.
W ciągu bieżącego roku Klienci będą na co dzień korzystać z wprowadzanych zmian. Chcemy, by nasi Klienci nadal nas doceniali, chcemy nadal zdobywać wyróżnienia jako najlepsza witryna bankowa w Polsce, dlatego uznajemy, 
że konieczne jest nieprzerwane zasięganie opinii użytkowników stron i ciagłe ich doskonalenie
- mówi Ricardo Campos, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej Banku Millennium.
Aby obiektywnie ocenić, czy wprowadzone zmiany poprawiły jakość korzystania z serwisu, Bank Millennium 
wraz z firmą UseLab przeprowadzi pierwsze w Polsce badania użyteczności on-line. Dzięki temu innowacyjnemu procesowi Bank Millennium będzie w stanie otrzymać informację zwrotną od użytkowników korzystających z witryny zarówno w pracy jak i w domu.