Informacje prasowe


11.02.2019

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Nowa reklama TV Pożyczki Gotówkowej

8 lutego rozpoczęła się emisja nowej reklamy Pożyczki Gotówkowej Banku Millennium. Tym razem przenosimy się na wrocławski Most Tumski i poznajemy pochodzenie zwyczaju przypinania przez zakochanych na moście kłódek, symbolizujących nieprzemijalność uczucia. Podobnie jak w poprzednich spotach Banku Millennium, w reklamie wystąpił Radek Kotarski, twórca internetowych Polimatów.

Przywoływany w reklamie zwyczaj znany jest z Florencji, gdzie na moście Ponte Vecchio zakochani przypinali miłosne wyznania właśnie na kłódkach. W trwałość uczucia warto inwestować, np. zabierając ukochaną osobę na wymarzony, zimowy wyjazd. Może w tym pomóc Pożyczka Gotówkowa Banku Millennium – teraz za każde pożyczone 5000 zł można zapłacić tylko 100 zł raty.

Promocja oparta jest na bardzo prostych zasadach. Klient może wybrać jedną z czterech kwot pożyczki, dostępną zawsze na tych samych warunkach, z korzystną miesięczną ratą:

  • 5 tys. zł z miesięczną ratą w wysokości 100 zł,
  • 10 tys. zł z miesięczną ratą w wysokości 200 zł,
  • 15 tys. zł z miesięczną ratą w wysokości 300 zł,
  • 20 tys. zł z miesięczną ratą w wysokości 400 zł.

W każdym przypadku pożyczka udzielana jest bez prowizji, na okres 5 lat. Promocyjne oprocentowanie wynosi 7,42%. Z oferty mogą skorzystać wszystkie osoby, które nie mają aktywnej umowy pożyczki w Banku Millennium w momencie składania wniosku. Promocja dotyczy pożyczek bez ubezpieczenia. „Promocja zimowa” trwa od 8 grudnia 2018 r. do 31 marca 2019 r. Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji są dostępne w placówkach Banku Millennium oraz na stronie www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/pozyczki.

Nową reklamę telewizyjną będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych oraz w kanale Banku Millennium na YouTube. Kampania reklamowa będzie prowadzona również w internecie. Kreację spotu przygotowała agencja Change Serviceplan, a za jego produkcję odpowiada Neverest. Media zakupił dom mediowy Initiative Media, działaniami w internecie zajmuje się agencja Carat Poland.

NOTA PRAWNA

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej z Promocją „Promocja zimowa”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,68%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 15 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 18 000,00 zł, oprocentowanie stałe 7,42%, całkowity koszt kredytu: 3000,00 zł (w tym: prowizja 0% (0,00 zł), odsetki 3000,00 zł, usługi dodatkowe 0,00 zł (w tym: opłata za Konto 360° 0 zł pod warunkiem min. 1000 zł wpływów zewnętrznych na konto i min. 1 płatności kartą do konta/BLIKIEM w miesiącu; w przeciwnym wypadku miesięczna opłata za prowadzenie rachunku płatniczego wynosi 8 zł), 60 miesięcznych rat równych w wysokości 300,00 zł, pierwsza rata płatna po 30 dniach od uruchomienia środków. Kalkulacja została dokonana na dzień 4.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Promocja „Promocja zimowa” trwa od 8.12.2018 r. do 31.03.2019 r. i dotyczy nieubezpieczonych pożyczek gotówkowych udzielanych na okres 60 miesięcy z kwotą do wypłaty na podstawie umowy w wysokości 5000 zł lub 10 000 zł, lub 15 000 zł, lub 20 000 zł. Z Promocji mogą skorzystać Klienci, którzy w dniu wnioskowania nie posiadają pożyczki gotówkowej lub konsolidacyjnej w Banku. Promocja: nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi pożyczek gotówkowych, można z niej skorzystać tylko raz w trakcie jej trwania i nie obejmuje pożyczek przeznaczonych na spłatę innych produktów kredytowych. Szczegółowe warunki Promocji są zawarte w Regulaminie Promocji „Promocja zimowa” dostępnym w placówkach Banku oraz na stronie www.bankmillennium.pl.