Informacje prasowe


10.05.2021

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Nowa reklama TV Pożyczki Gotówkowej Banku Millennium

Rozpoczęła się emisja nowej reklamy telewizyjnej Pożyczki Gotówkowej Banku Millennium (RRSO 15,32%), ponownie z udziałem Radka Kotarskiego, w którego towarzystwie udajemy się tym razem do kawiarni.

- Pobudzające działanie kawy zaczyna się już po dziesięciu minutach od pierwszego łyku. Jego efekty odczuwamy nawet pięć godzin. Pobudzić do działania może również Pożyczka Gotówkowa Banku Millenniumlink otwiera się w nowym oknie, która pomoże zrealizować wspólne plany - mówi Radek Kotarski w reklamie.

W ramach aktualnej „Promocji na start z ubezpieczeniem VI edycja”, za każde pożyczone 5 tys. zł rata pożyczki wynosi 120 zł, a prowizja 0 zł. O pożyczkę można wygodnie wnioskować przez internet lub aplikację mobilną, a pieniądze wykorzystać na dowolny cel. Maksymalna kwota pożyczki to 20 tys. zł. Więcej informacji o Pożyczce Gotówkowej można znaleźć na stronie https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/pozyczki.

Nową reklamę Banku Millennium można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych oraz w kanale Banku Millennium na YouTube. Spot będzie również promowany w internecie. Kreację przygotowała agencja Change Serviceplan, produkcję zrealizował dom produkcyjny Film Produkcja, a media zakupił dom mediowy Starcom.

 

Nota prawna:

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej z “Promocją na start z ubezpieczeniem VI edycja”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 15,32%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 15 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 20 879,67 zł, oprocentowanie stałe 7,15%, całkowity koszt kredytu: 5879,67 zł (w tym: prowizja 0% (0,00 zł), odsetki 3269,67 zł, usługi dodatkowe 2610,00 zł, w tym: ubezpieczenie 2610,00 zł, 0 zł – opłata za Konto 360° w przypadku min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta/ BLIKIEM w miesiącu, w przeciwnym wypadku miesięczna opłata za prowadzenie rachunku płatniczego wynosi 8 zł)), 58 miesięcznych rat równych w wysokości 359,99 zł, pierwsza rata płatna po 30 dniach od uruchomienia środków. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.03.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

"Promocja na start z ubezpieczeniem VI edycja” trwa do 31.08.2021 r. i dotyczy ubezpieczonych pożyczek gotówkowych udzielanych na okres 58 miesięcy z kwotą do wypłaty na podstawie umowy w wysokości 5000 zł lub 10 000 zł, lub 15 000 zł, lub 20 000 zł. Z Promocji mogą skorzystać Klienci, którzy nie ukończyli 65 roku życia oraz w ciągu ostatnich 12 miesięcy, licząc od dnia wnioskowania, nie posiadali pożyczki gotówkowej lub konsolidacyjnej w Banku, zadeklarują przelew dochodu w wysokości min 1000 zł netto na swój ROR w Banku, wskażą Bank jako uprawnionego do świadczeń ubezpieczeniowych w razie śmierci Pożyczkobiorcy, wyrażą zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz wyrażą zgodę na przetwarzanie przez Bank danych kontaktowych w celu przekazywania przez Bank informacji dotyczących produktów i usług firm współpracujących z Bankiem. Promocja nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi pożyczek gotówkowych.

Szczegółowe warunki Promocji są zawarte w Regulaminie „Promocja na start z ubezpieczeniem VI edycja”. Szczegóły dotyczące zasad udzielania pożyczek są zawarte w Regulaminie kredytów i pożyczek udzielanych Klientom indywidualnym przez Bank Millennium S.A. Standardowe opłaty, prowizje i oprocentowanie są pobierane zgodnie z Cennikiem Pożyczki Gotówkowej. Szczegółowe zasady udzielania ochrony ubezpieczeniowej w ramach ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka przez Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. i Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. zawarte są w Warunkach Ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka oraz Karcie Produktu – Ubezpieczenie Bezpieczna Pożyczka. Wymienione wyżej dokumenty są dostępne w placówkach Banku i na stronie www.bankmillennium.pl Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed udzieleniem pożyczki; w uzasadnionych przypadkach może odmówić jej udzielenia.