Informacje prasowe


02.02.2024

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Nowa reklama TV Konta Oszczędnościowego Profit Banku Millennium

Wystartowała nowa kampania TV Banku Millennium, promująca Konto Oszczędnościowe Profit. W ramach aktualnej promocji można zyskać nawet 6,25% w skali roku dla nowych środków, wpłaconych na Konto Oszczędnościowe Profit.

Konto Oszczędnościowe Profitlink otwiera się w nowym oknie Banku Millennium jest świetnym narzędziem do regularnego oszczędzania. Umożliwia swobodne gromadzenie oszczędności, ale też wypłatę w dowolnym momencie bez utraty odsetek. Jego posiadacze mogą zyskać nawet 6,25% w skali roku dla nowych środków do 100 000 zł w przypadku aktywnego korzystania z konta osobistego – wystarczy w każdym miesiącu trwania promocji min. 5 razy zapłacić kartą do konta lub BLIKIEM. Jeżeli ten warunek aktywności na koncie nie zostanie spełniony, promocyjne oprocentowanie dla nowych środków w tym miesiącu wyniesie 3%. Nadwyżka środków ponad 100 tys. zł objęta jest standardowym oprocentowaniem.

Promocyjne oprocentowanie obowiązywać będzie przez 91 dni od pierwszej wpłaty nowych środków na Konto Oszczędnościowe Profit. Promocja trwa do 8 marca 2024 r.

Promocji towarzyszy szeroka kampania reklamowa, którą będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych oraz na kanale YouTube Banku Millenniumlink otwiera się w nowym oknie. Kreację przygotowała agencja Change Serviceplan, a media zakupił dom mediowy Starcom. Całości komunikacji dopełnią działania online.

Więcej informacji o promocji na www.bankmillennium.pl