Informacje prasowe


04.01.2024

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Nowa reklama TV Konta Mój Biznes i pakietu Samodzielna księgowość Banku Millennium

Z początkiem roku wystartowała nowa kampania TV Banku Millennium, promująca Konto Mój Biznes dla klientów prowadzących firmę. Konto wraz z pakietem Samodzielna księgowość są bezpłatne przez dwa lata, przedsiębiorcy mogą też zyskać dodatkowo nawet 1000 zł promocyjnej premii za przelewy do ZUS.

Konto Mój Biznes przeznaczone jest dla osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych oraz rolników. Oferuje m.in. usługę Millennium Księgowość, intuicyjną i wygodną platformę do samodzielnego prowadzenia księgowościlink otwiera się w nowym oknie, w dowolnym miejscu i czasie. Obsługa platformy jest bardzo prosta, wystarczy zalogować się do konta firmowegolink otwiera się w nowym oknie i od razu przejść do systemu księgowego. System banku automatycznie księguje dodane przez klienta faktury, umożliwia też udostępnienie dokumentów zaufanej księgowej lub księgowemu. Platforma jest przygotowana do obsługi Krajowego Systemu e-Faktur. Usługa Samodzielna księgowość jest bezpłatna przez 24 miesiące od uruchomienia.

Dodatkowo, w ramach promocji „1000 zł zwrotu za opłacanie składek ZUS” firmy, które otworzą Konto Mój Biznes w promocji, wyrażą zgody marketingowe i zalogują się do aplikacji mobilnej, a dodatkowo w każdym w 5 kolejnych miesięcy wpłacą na konto min. 1000 zł i wydają kartą min. 500 zł, mogą zyskać:

  • do 1000 zł – bank zwraca 200 zł miesięcznie, jeśli firma opłaca składki ZUS z nowego konta;
  • do 500 zł – bank zwraca 100 zł miesięcznie, jeśli firma zostanie otwarta w aplikacji mobilnej Banku Millennium lub w serwisie internetowym Millenet.

Promocji towarzyszy szeroka kampania reklamowa. – Kiedy rozwijasz firmę , liczy się każda złotówka - mówi w reklamie Radosław Kotarski. Kampanię będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych oraz na kanale YouTube Banku Millennium https://www.youtube.com/watch?v=ajpPgCSrO8Elink otwiera się w nowym oknie. Kreację przygotowała agencja Change Serviceplan, a media zakupił dom mediowy Starcom. Całości komunikacji dopełnią działania online.