Informacje prasowe


16.03.2015

Nowa reklama TV Konta 360°

Bank Millennium rozpoczyna nową kampanię reklamową Konta 360°. W reklamie ponownie zobaczymy Radka Kotarskiego.

Nowy spot pokazuje jedną z najtrudniejszych akrobacji motocyklowych zwaną 360°. Ten pełny obrót w powietrzu wykonują tylko najlepsi. Skok jest spektakularny i budzi prawdziwe, męskie emocje. 

Tylko najlepsi wykonują tak skomplikowane ewolucje, za to pełne korzyści Konto 360° może otworzyć każdy - łatwo i szybko, nawet nie wychodząc z domu. Posiadacz rachunku może cieszyć się  wygodnym dostępem do swoich finansów prze bankowość mobilną, internet, telefon i w oddziałach, a przy tym nie płacić za konto, kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Wystarczy, że na konto wpłynie min. 1000 zł miesięcznie i zostanie dokonana min. jedna płatność kartą do konta. W razie nagłej choroby lub domowej awarii, w ramach dostępnego z kontem ubezpieczenia assistance, może bezpłatnie do 12 miesięcy korzystać z pomocy lekarza i wsparcia fachowców w zakresie różnego rodzaju domowych napraw.

Kampania obejmie działania w telewizji, Internecie, kinach oraz outdoor. Kinowe i internetowe wersje reklamy będą wydłużone do 45”, by jeszcze ciekawiej pokazać mistrzowską akrobację 360°.    

Kreację przygotowała agencja Change Integrated, zakupem mediów zajął się dom mediowy Initiative Media, a za działania reklamowe w Internecie odpowiada agencja Isobar Poland. Zdjęcia kręcono w „Arenie Kraków”.