Informacje prasowe


19.03.2021

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Nowa reklama TV Konta 360° i aplikacji mobilnej Banku Millennium

Dziś rozpoczyna się emisja nowej reklamy telewizyjnej Konta 360° i aplikacji mobilnej Banku Millennium. Konto 360° można otworzyć stacjonarnie lub online, np. za pomocą selfie, a dzięki aplikacji mobilnej korzystać z niego w dowolnym momencie. Dodatkowo, w ramach usługi goodie cashback, dostępnej poprzez aplikację mobilną banku, można też oszczędzać na zakupach.

- Pierwsza wideorozmowa odbyła się ponad 50 lat temu. Dziś możemy o każdej porze i z dowolnego miejsca połączyć się z bliskimi - mówi Radek Kotarski w reklamie. Zawsze i wszędzie mamy też dostęp do konta 360, a przez aplikację mobilną znajdziemy usługę goodie cashback, z którą można oszczędzać na zakupach online. Dzięki aplikacji mobilnej, ze wszystkich funkcji konta oraz dodatkowych usług można korzystać w nieograniczony sposób, przez całą dobę.

Konto 360° w Banku Millennium to nowoczesny rachunek, który pozwala wygodnie zarządzać finansami, ale też np. korzystać z pomocy medycznej i technicznej w ramach atrakcyjnego pakietu assistance. Wystarczą łączne miesięczne wpływy w wysokości 1000 zł oraz jedna płatność kartą lub BLIKIEM w miesiącu, aby nie płacić za konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów. Bezwarunkowo bezpłatne są przelewy krajowe w złotych realizowane przez serwis internetowy i aplikację mobilną, zlecenia stałe, polecenia zapłaty oraz przelewy na numer telefonu komórkowego. Więcej informacji o Koncie 360° można znaleźć na stronie https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste.

Aplikacja mobilna Banku Millennium oferuje nie tylko wiele usług finansowych, ale też dodatkowych, jak np. goodie cashback, posiada szerokie możliwości personalizacji i jest dostępna w procesach omnikanałowych Umożliwia m.in. płatności bezdotykowe i płatności kodem BLIK, przelewy, płatności za bilety komunikacji miejskiej i parkingi, a także pozwala zapłacić za autostradę bez stania w kolejce i pobierania biletu. W ramach otwartej bankowości udostępnia usługę Finanse 360°, która pozwala sprawdzić stan konta i historię transakcji na rachunku aż w dziewięciu innych bankach, a także umożliwia potwierdzenie dochodu w procesie wnioskowania o kredyt gotówkowy poprzez logowanie do jednego z ośmiu innych banków. Aplikacja mobilna banku wykorzystuje również technologię rozszerzonej rzeczywistości do zakładania lokaty, umożliwia zakup ubezpieczenia komunikacyjnego za pomocą skanowania kodu Aztec z dowodu rejestracyjnego pojazdu czy ubezpieczenia turystycznego z innowacyjną usługą „Pomoc w podróży”. Pozwala też zaktualizować dane dokumentu tożsamości, skorzystać wygodnie i bez zbędnych formalności z produktów kredytowych i szybko załatwić wiele innych spraw.

Goodie cashback* to usługa, dzięki której część pieniędzy wydanych podczas zakupów internetowych może wrócić na konto użytkownika aplikacji zakupowej goodie. Z goodie można również korzystać pobierając aplikację goodie na swój smartfon lub odwiedzając stronę www.goodie.pl. Oszczędzanie podczas zakupów online z goodie cashback jest bardzo proste – wystarczy zarejestrować się w goodie, wybrać sklep online oznaczony znaczkiem cashback, następnie przejść do witryny sklepu klikając „Przejdź do sklepu” i sfinalizować transakcję. W ciągu maksymalnie 6 dni roboczych od zakupu, na koncie w goodie pojawi się cashback, czyli zwrot części wydanych pieniędzy (od kilku do nawet kilkudziesięciu procent kwoty dokonanych zakupów), ze statusem „Oczekujący”. Status zmieni się na „Zatwierdzony” po potwierdzeniu przez sklep poprawności transakcji. Po zebraniu min. 21 zł można je przelać na dowolne konto bankowe w Polsce. Co ważne, cashback łączy się z innymi zniżkami dostępnymi na platformie zakupowej goodie, oferowanymi przez sklepy internetowe objęte programem oraz ze specjalnymi zniżkami przygotowanymi specjalnie dla użytkowników goodie.

Nową reklamę Banku Millennium będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych oraz w kanale Banku Millennium na YouTube. Spot będzie również promowany w internecie. Kreację przygotowała agencja Change Serviceplan, produkcję zrealizował dom produkcyjny Film Produkcja, a media zakupił dom mediowy Starcom.

* Usługa goodie cashback, dostępna za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku Millennium, jest świadczona przez Millennium Goodie Sp. z o.o. i polega na zwrocie części wydatków za zakupy online. Szczegóły korzystania z platformy zakupowej „goodie” i programu cashback znajdują się w „Regulaminie korzystania z Platformy goodie.pl przez użytkowników” na stronie goodie.pl