Informacje prasowe


03.08.2015

Nowa reklama TV aplikacji mobilnej i Konta 360° Banku Millennium

Rozpoczęła się emisja nowej reklamy telewizyjnej, promującej aplikację mobilną Banku Millennium na zegarki typu smartwatch. Reklama zachęca do udziału w promocji „Zyskaj 360 zł”.

Nowa reklama pokazuje możliwości aplikacji mobilnej dostępnej na smartwatchu. Wystarczy zerknąć na swój zegarek, by sprawdzić saldo rachunków i kart, znaleźć najbliższy bankomat lub oddział Banku Millennium, skorzystać z nawigacji czy sprawdzić aktualne kursy walut. Smartwatch umożliwi też dokonanie transakcji BLIK. To wszystko sprawia, że bankowość mobilna doskonale wpisuje się w aktywny styl życia.

W letniej promocji „Zyskaj 360 zł”, klienci którzy jeszcze nie posiadają rachunku w Banku Millennium i otworzą Konto 360° lub Konto 360°Student oraz aktywują aplikację mobilną, mogą otrzymać zwrot 2% wydatków dokonanych kartą do konta i 10% wydatków opłaconych  BLIKIEM, łącznie do 60 zł miesięcznie (360 zł w ciągu pół roku).

Nowy spot będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich oraz wybranych kanałach tematycznych.

W ramach działań reklamowych dla Konta 360° i nowej aplikacji mobilnej Banku Millennium prowadzona jest także kampania w internecie.

Kreację nowego spotu przygotowała agencja Change Integrated, media zakupił dom mediowy Initiative Media, a za działania w internecie odpowiada agencja Isobar Poland.