Informacje prasowe


27.03.2017

Nowa reklama TV - przebojowa oferta Konta 360°

Rozpoczęła się emisja nowej reklamy telewizyjnej, promującej możliwość zyskania do 360 zł po otwarciu Konta 360° lub Konta 360° Student w Banku Millennium.

Dzięki powracającemu refrenowi piosenka może stać się hitem - wyjaśnia Radek Kotarski w najnowszej reklamie Banku Millennium. Nic nie brzmi tak dobrze, jak powracające na konto pieniądze, a do nowych posiadaczy Konta 360° lub Konta 360° Student w Banku Millennium w łatwy sposób może wrócić nawet 360 zł. 

Nową reklamę telewizyjną będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych, w kanale Banku Millennium na YouTube oraz przed seansami filmowymi w kinach. Kampania reklamowa będzie prowadzona również w internecie. Kreację spotu przygotowała agencja Change/Serviceplan, media zakupił dom mediowy Initiative Media, a za działania w internecie odpowiada agencja Isobar Poland.

Promocja „Zyskaj 360 zł” to propozycja dla klientów, którzy nie posiadają jeszcze rachunku w Banku Millennium. Klienci, którzy otworzą Konto 360° lub Konto 360° Student z kartą do konta, aktywują aplikację mobilną Banku Millennium i spełnią warunki bezpłatnego korzystania z rachunku, otrzymają zwrot w wysokości 2% płatności kartą do konta i 5% płatności BLIKIEM, do 60 zł miesięcznie, czyli aż do 360 zł w ciągu sześciu miesięcy trwania promocji. Konto w promocji „Zyskaj 360 zł” można otworzyć do 30 czerwca 2017 r. Pozostałe szczegóły promocji zawarte są w regulaminie dostępnym w placówkach banku oraz na www.bankmillennium.pl.