Informacje prasowe


03.12.2018

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Nowa reklama aplikacji mobilnej Banku Millennium

Rozpoczyna się emisja nowej reklamy Banku Millennium, w której Radek Kotarski opowiada o wygodzie korzystania z aplikacji mobilnej, przywołując historię jednego z najpopularniejszych na świecie dań.

Pizza margherita, najprostsza i najbardziej popularna wersja pizzy, powstała pod koniec XIX wieku w Neapolu. Miasto odwiedzała w tym czasie królowa Włoch Małgorzata Sabaudzka. Przygotowano dla niej specjalną pizzę, której podstawowymi składnikami były pomidory, mozzarella i bazylia, symbolizujące włoskie barwy narodowe. Pizza została nazwana na cześć królowej margheritą. Do dziś doceniana jest ze względu na prostotę i szybkość wykonania.

Prostota i szybkość to również cechy aplikacji mobilnej Banku Millennium, dzięki której w ciągu kilku chwil można wykonać przelew z telefonu na telefon, bez posiadania numeru konta odbiorcy czy też wziąć pożyczkę na zimowy wyjazd.

Aplikacja mobilna zapewnia wygodny dostęp do pieniędzy w dowolnym miejscu i czasie. Cechuje ją ciekawa szata graficzna, czytelna prezentacja informacji i maksymalna użyteczność. Ma szerokie możliwości personalizacji, więc można ją wygodnie dopasować do swoich potrzeb.

Aplikacja pozwala na logowanie odciskiem palca i za pomocą FaceID, wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości, umożliwia zakup ubezpieczenia komunikacyjnego z wykorzystaniem kodu Aztec z dowodu rejestracyjnego pojazdu czy ubezpieczenia turystycznego z innowacyjną usługą „Pomoc w podróży”. Klienci mogą kupować za jej pośrednictwem bilety komunikacji miejskiej, płacić za parkingi, zaktualizować dane dokumentu tożsamości i dokonywać wielu innych czynności.

Nową reklamę telewizyjną będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych oraz w kanale Banku Millennium na YouTube. Kampania reklamowa będzie prowadzona również w internecie. Kreację spotu przygotowała agencja Change Serviceplan, a za jego produkcję odpowiada Neverest. Media zakupił dom mediowy Initiative Media, działaniami w internecie zajmuje się agencja Carat Poland.

Pełne informacje o rozwiązaniach dostępnych w aplikacji mobilnej Banku Millennium można znaleźć na stronie https://www.bankmillennium.pl/bankowosc-elektroniczna/bankowosc-mobilna/aplikacja-mobilna-klienci-indywidualni-biznes