Informacje prasowe


14.12.2017

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Nowa reklama aplikacji mobilnej Banku Millennium

Rozpoczyna się emisja nowej reklamy aplikacji mobilnej Banku Millennium. W reklamie ‒ podobnie jak w poprzednich spotach Banku ‒ wystąpił Radek Kotarski. Tym razem spotykamy go w zimowej scenerii lodowiska.

Aplikacja mobilna Banku Millennium zapewnia wygodny dostęp do pieniędzy w każdym miejscu i czasie, np. podczas zimowych wyjazdów. Pozwala błyskawicznie płacić zbliżeniowo telefonem, bez potrzeby noszenia ze sobą portfela, co sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu. Z kolei gdy brakuje środków na organizację wymarzonego wyjazdu, w aplikacji można w kilka minut wziąć pożyczkę gotówkową i w pełni korzystać z uroków zimy.

Nową reklamę telewizyjną będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych oraz w kanale Banku Millennium na YouTube. Kampania reklamowa będzie prowadzona również w internecie. Kreację spotu przygotowała agencja Change Serviceplan, media zakupił dom mediowy Initiative Media, a za działania w internecie odpowiada agencja Isobar Poland.

Pełne informacje o rozwiązaniach dostępnych w aplikacji mobilnej Banku Millennium można znaleźć na stronie bankmillennium.pl/bankowosc-elektroniczna/bankowosc-mobilna/aplikacja-mobilna-klienci-indywidualni-biznes.