Informacje prasowe


30.05.2018

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Nowa placówka Banku Millennium w gdańskim Forum już otwarta

26 maja w CH Forum (Radunia) w Gdańsku otwarto kolejną nowoczesną placówkę Banku Millennium z automatyczną obsługą gotówkową. Ulica Targ Sienny 7 tego dnia tętniła od tłumów klientów ściągających na oficjalne otwarcie nowej placówki i wielkiej galerii handlowej.

Nowoczesny design, funkcjonalne i komfortowe wyposażenie wciągają do wnętrza, w którym miła obsługa jest zawsze gotowa do rozmowy o potrzebach i planach finansowych każdego odwiedzającego placówkę banku.

- Nowy format placówek wyróżnia wygodna i przyjazna przestrzeń, która zapewnia klientom komfort podczas rozmów z opiekunem klienta. Z naszych obserwacji zachowań klientów wynika, że chociaż coraz częściej korzystają oni z kanałów cyfrowych, to jednak w dalszym ciągu cenią sobie bezpośredni kontakt z opiekunem klienta. Dlatego dbamy o to, aby przestrzeń naszych placówek sprzyjała rozmowom z klientami - mówi Artur Żurek, dyrektor Departamentu Wspomagania i Optymalizacji Sieci Bankowości Detalicznej Banku Millennium.

Nowoczesna i dopieszczona w każdym detalu przestrzeń, o którą zadbała pracownia architektoniczna Eksner Industry to efekt obserwacji trendów w projektowaniu oraz zmian, jakie zachodzą w otoczeniu klientów banku. Placówka zapewnia dodatkowe udogodnienia, np. stanowiska z dostępem do bankowości elektronicznej ― Millenetu oraz demo bankowości mobilnej na tablecie. Plakaty zastąpione zostały dużymi ekranami. Odwiedzający placówkę klienci mogą też swobodnie korzystać z bankomatu i wpłatomatulink otwiera się w nowym oknie, pozwalającego na wpłatę i wypłatę gotówki, a także operacje z użyciem BLIKA. O swoich potrzebach mogą porozmawiać z naszymi opiekunami klienta przy wygodnych stanowiskach lub w specjalnych szklanych pokojach zapewniających pełną otwartość, a jednocześnie dyskrecję.