Informacje prasowe


26.03.2018

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Nowa karta kredytowa w Banku Millennium przez 2 lata bez opłaty za obsługę (RRSO 12,81%)

Osoby, które złożą wniosek o kartę kredytową w Banku Millennium do 30 kwietnia br., zostaną zwolnione z opłaty miesięcznej za obsługę wydanej im karty aż przez dwa lata. To dobry moment, żeby założyć np. kartę Millennium Impresja lub Alfa i korzystać ze zwrotu części wydatków podczas wiosennych zakupów w ulubionych sklepach.

Promocją „Karta kredytowa za 0 złotych przez 2 lata” objęte są karty kredytowe Millennium Impresja i Alfa oraz karty klasyczne Millennium Visa i MasterCard. Klienci, którzy w okresie trwania promocji (od 15 marca do 30 kwietnia br.) złożą wniosek o wydanie głównej karty kredytowej i otrzymają pozytywną decyzję o jej wydaniu, zostaną zwolnieni z opłaty miesięcznej za obsługę karty przez okres dwóch lat. Z promocji wyłączeni są klienci, którzy od 1 stycznia 2018 r. posiadali lub posiadają jakąkolwiek główną kartę kredytową w Banku Millennium lub od początku 2018 roku złożyli dyspozycję dotyczącą rezygnacji z jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Banku Millennium. Promocja obejmuje karty, o które wniosek został złożony w systemie bankowości internetowej Millenet, TeleMillennium lub w oddziale. Do końca marca promocja zostanie także udostępniona w aplikacji mobilnej Banku Millennium.

Karty kredytowe Banku Millennium wyróżnia fakt, że okresem bezodsetkowym są objęte nie tylko transakcje bezgotówkowe (płatności w sklepach i w internecie), ale również transakcje gotówkowe dokonane kartą (np. wypłaty z bankomatów). Karty kredytowe Millennium Impresja i Alfa oferują szereg korzyści i dostęp do usług dodatkowych, m.in. w ramach atrakcyjnych pakietów assistance i concierge. Mają one też wyjątkową zaletę – pozwalają na uzyskanie do 5% zwrotu za zakupy u Partnerów karty, aż do 760 zł rocznie. Partnerzy karty Impresja to 25 znanych marek, m.in.: Empik, Apart, Sephora, Zara, Venezia, Deichmann, Sony, Piotr i Paweł czy Smyk. Partnerzy karty Alfa to m.in. Go Sport, Cinema City, Leroy Merlin, Intercars.pl i Travelplanet.pl. Właścicielka lub właściciel karty kredytowej w Banku Millennium może w łatwy sposób rozłożyć dokonane nią wydatki na raty i spłacić je w dogodnym dla siebie czasie.

Szczegóły oferty oraz regulamin promocji „Karta kredytowa za 0 złotych przez 2 lata” dostępne są na https://www.bankmillennium.pl/, w oddziałach Banku Millennium w całej Polsce oraz w TeleMillennium pod numerem 801 331 331.

Koszt kredytu i nota prawna

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla transakcji bezgotówkowych wynosi 12,81%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 5000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 5375,49 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu: 375,49 zł (w tym: suma opłat za obsługę karty głównej 0,00 zł, odsetki 320,60 zł, suma opłat za ubezpieczenie Assistance Impresja/Assistance Alfa, które stanowi usługę dodatkową 54,89 zł), 12 miesięcznych rat równych w wysokości 447,96 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla transakcji gotówkowych wynosi 21,82%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 5000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 5574,99 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu: 574,99 zł (w tym: opłata za obsługę karty głównej 0,00 zł, opłata za transakcje gotówkowe w wysokości 199,50 zł, odsetki 320,60 zł, suma opłat za ubezpieczenie Assistance Impresja/Assistance Alfa, które stanowi usługę dodatkową 54,89 zł), 12 miesięcznych rat równych w wysokości 464,58 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 2.01.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Bank każdorazowo ocenia zdolność kredytową wnioskodawcy przed przyznaniem karty kredytowej; w przypadku niespełnienia wymogów w zakresie zdolności kredytowej Bank nie zawrze umowy karty kredytowej. Do karty oferowane jest ubezpieczenie „Pakiet Assistance Impresja”/”Pakiet Assistance Alfa”, bezpłatne do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego. Opłata za kolejne miesiące wynosi 4,99 zł. Z ubezpieczenia można zrezygnować w każdym czasie trwania umowy o kartę. Opłata miesięczna za kartę po okresie promocji, inne opłaty, oprocentowanie oraz inne szczegóły zawarte są w Cenniku usług – karty kredytowe, Regulaminie kart kredytowych wydawanych przez Bank Millennium SA, Regulaminie sprzedaży premiowej karty kredytowej Millennium Visa Impresja wydawanej przez Bank Millennium SA „Moneyback”, Regulaminie sprzedaży premiowej karty kredytowej Millennium MasterCard Impresja wydawanej przez Bank Millennium SA „Moneyback”, Regulaminie sprzedaży premiowej karty kredytowej Millennium Visa Alfa wydawanej przez Bank Millennium SA „Moneyback” warunkach ubezpieczenia „Pakiet Assistance Impresja”/”Pakiet Assistance Alfa”, Karcie produktu – Pakiet Assistance Impresja/Pakiet Assistance Alfa – dostępnych w placówkach Banku oraz na stronie www.bankmillennium.pl. Szczegóły oferty dostępne również w TeleMillennium pod numerem 801 331 331.