Informacje prasowe


01.02.2018

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Nowa kampania reklamowa Pożyczki Gotówkowej Banku Millennium

Bank Millennium rozpoczyna kampanię reklamową promocyjnej oferty Pożyczki Gotówkowej. Teraz za każde 5000 zł pożyczki klient może zapłacić miesięcznie tylko 100 zł raty.

Reklama telewizyjna, której emisja rozpocznie się 2 lutego, pokazuje pełne radości chwile z życia świeżo upieczonych rodziców, witających na świecie swoje dziecko. W spocie pojawia się, podobnie jak w poprzednich reklamach banku, Radek Kotarski, który przybliża widzom informacje o tym, od czego zależy poczucie szczęścia. Jest ono w dużej mierze zapisane w genach, jednak można je zwiększać, zapewniając dziecku bezpieczne i przyjazne warunki do rozwoju. Środki finansowe, potrzebne np. na urządzenie dziecięcego pokoju, można łatwo pozyskać korzystając z promocji przygotowanej przez Bank Millennium.

Nową reklamę telewizyjną będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych oraz w kanale Banku Millennium na YouTube. Kampania reklamowa będzie prowadzona również w internecie. Kreację spotu przygotowała agencja Change Serviceplan, media zakupił dom mediowy Initiative Media, a za działania w internecie odpowiada agencja Isobar Poland.

Promocja „100 zł raty za każde 5000 zł pożyczki”

W ramach oferty promocyjnej za każde 5000 zł pożyczki w Banku Millennium klient może zapłacić miesięcznie tylko 100 zł raty. To doskonała propozycja dla osób potrzebujących dodatkowej gotówki na sfinansowanie wydatków związanych np. z narodzinami dziecka. Promocja oparta jest na bardzo prostych zasadach. Klient może zdecydować się na jedną z trzech popularnych wśród pożyczkobiorców kwot pożyczki: 5000 zł z miesięczną ratą 100 zł, 10 000 zł z ratą 200 zł i 15 000 zł z ratą 300 zł (RRSO 7,68%). Każda pożyczka w promocji jest udzielana na 5 lat, bez prowizji. Z promocyjnej oferty mogą skorzystać wszystkie osoby, które nie mają aktywnej umowy pożyczki w Banku Millennium w momencie składania wniosku oraz, w przypadku zakupu pożyczki, zadeklarują przelewanie wynagrodzenia lub dochodu netto na konto osobiste w Banku Millennium.

Promocja trwa do 15 kwietnia 2018 r. Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji jest dostępny w placówkach Banku Millennium oraz na stronie www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/pozyczki.

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej z promocją „100 zł raty za każde 5000 zł pożyczki”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,68%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 5000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 6000 zł, oprocentowanie stałe 7,42%, całkowity koszt kredytu: 1000 zł (w tym: prowizja 0% (0,00 zł), odsetki 1000 zł, usługi dodatkowe 0,00 zł, w tym: ubezpieczenie 0,00 zł, 0 zł - opłata za Konto 360°, w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta/ BLIKIEM w miesiącu (w przeciwnym wypadku miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 8 zł), 60 miesięcznych rat równych w wysokości 100,00 zł, pierwsza rata płatna po 30 dniach od uruchomienia środków. Kalkulacja została dokonana na dzień 24.11.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Promocja „100 zł raty za każde 5000 zł pożyczki” trwa od 25 listopada 2017 r. do 15 kwietnia 2018 r. i dotyczy nieubezpieczonych pożyczek gotówkowych udzielanych na okres 60 miesięcy z kwotą do wypłaty na podstawie umowy w wysokości 5000 zł lub 10000 zł lub 15000 zł. Z Promocji mogą skorzystać klienci, którzy w momencie składania wniosku nie są posiadaczami pożyczki gotówkowejlink otwiera się w nowym oknie ani konsolidacyjnejlink otwiera się w nowym oknie w banku oraz zadeklarują w umowie pożyczki przelew wynagrodzenialink otwiera się w nowym oknie lub dochodu netto na swój rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku Millennium S.A. Możliwość skorzystania z promocji za pośrednictwem Millenet i najnowszej wersji Aplikacji Mobilnej banku będzie miała miejsce nie później niż od dnia 20 stycznia 2018 r. Promocja: nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi pożyczek gotówkowych, można z niej skorzystać tylko raz w trakcie jej trwania i nie obejmuje pożyczek przeznaczonych na spłatę innych produktów kredytowych. Szczegółowe warunki Promocji są zawarte w Regulaminie Promocji „100 zł raty za każde 5000 zł pożyczki”.

Opłaty, prowizje i oprocentowanie są pobierane zgodnie z Cennikiem Pożyczki Gotówkowej. Szczegóły dotyczące zasad udzielania pożyczek są zawarte w Regulaminie kredytów i pożyczek udzielanych klientom indywidualnym przez Bank Millennium S.A. Szczegółowe zasady udzielania ochrony ubezpieczeniowej w ramach ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka przez Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. i Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. zawarte są w Warunkach Ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka oraz Karcie Produktu – ubezpieczenie Bezpieczna Pożyczka. Wymienione wyżej Regulaminy, Warunki Ubezpieczenia, Karta Produktu oraz Cennik są dostępne w placówkach banku i stronie www.bankmillennium.pl. Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową wnioskodawcy przed udzieleniem pożyczki; w uzasadnionych przypadkach może odmówić jej udzielenia. Pożyczkobiorcy przysługuje prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia.