Informacje prasowe


11.03.2013

Nawet 6% dla klientów Banku Millennium

Aukcje Lokat Terminowych to unikalny na polskim rynku produkt, umożliwiający użytkownikom Millenetu wybranie warunków lokaty - kwoty i satysfakcjonującego oprocentowania. W dobie obniżek stóp procentowych to szansa na uzyskanie nawet 6%.

Myśląc o akwizycji nowych klientów i środków, nie tracimy z pola widzenia istniejących już, lojalnych klientów. Cyklicznie proponujemy im promocyjne oprocentowanie – ostatnio 6% na aukcjach internetowych. Jest to dla nich potwierdzenie, że dokonali właściwego wyboru, lokując oszczędności właśnie u nas – komentuje Ricardo Campos, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium. Podobną ofertą są Happy Hours, podczas których można zyskać na swojej lokacie dodatkowy   1%. Obie formy zdobywania ponadprzeciętnego oprocentowania cieszą się wśród klientów dużą popularnością. 
Aukcje 15-dniowych lokat zakładanych w trybie licytacji odbywają się raz w tygodniu, kończą zawsze w czwartki, a maksymalne oprocentowanie wynosi 6%. Realnie uzyskiwane stawki są zawsze rezultatem przebiegu konkretnej aukcji. Podczas licytacji to klienci decydują jaką kwotę chcą ulokować i jakie oprocentowanie będzie dla nich satysfakcjonujące. Jeśli oferta znajdzie się w puli wygrywającej, bank zakłada lokatę na wylicytowanych warunkach. Kolejna licytacja już w tym tygodniu z maksymalnym oprocentowaniem 6%. 
 
Bank Millennium, jako specjalista od oszczędności i oszczędzania, proponuje wyjątkowo szerokie możliwości lokowania środków - od 1 dnia do 2 lat. Atrakcyjne depozyty krótkoterminowe, standardowe lokaty na 3, 6 i 12 miesięcy oraz lokaty o charakterze rentierskim (z comiesięczną wypłatą odsetek na konto) można założyć i w oddziale i za pośrednictwem bankowości internetowej. Także na dłuższe okresy bank proponuje kilka ciekawych rozwiązań: od Konta Oszczędnościowego Twój Cel, poprzez 12-18 miesięczne lokaty inwestycyjne, aż po rozwiązania emerytalne. W tej chwili Indywidualne Konto Emerytalne oferuje aż 4,5% w skali roku, dodatkowo zwolnione jest z tzw. podatku Belki.